Люстраторы просят ГПУ проверить судей в Днепропетровской области

18.02.2015 09:32

Днепропетровские люстраторы приняли участие в заседании Высшей квалификационной комиссии судей Украины в Киеве, по результатам – судья Магдалиновского района может лишиться должности.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу ЛК.

17 февраля в Киеве состоялось очередное заседание Высшей квалификационной комиссии судей Украины (ВККСУ), на котором, в числе прочего, рассматривался вопрос о рекомендации для избрания на должность бессрочно главы Магдалиновского районного суда – Андрея Живоглядова.

Люстрационный комитет Днепропетровской области, имея в своем распоряжении полный пакет документов, указывающих на целый ряд нарушений со стороны Живоглядова, направил заявление на имя генерального прокурора Украины с требованием провести проверку деятельности судей Магдалиновского районного суда.

В то же время представители Люстрационного комитета на заседании ВККСУ предоставили на рассмотрение комиссии всю имеющуюся информацию относительно работы Живоглядова.

«Выслушав наши аргументы и изучив подготовленные нами материалы, комиссия пришла к выводу: отложить решение  о рекомендации для избрания на должность бессрочно Живоглядова А.Н», - говорится в сообщении комитета.

Читайте также: В Новомосковске оправдали уклониста от мобилизации по религиозным убеждениям

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю