В Днепропетровске открылся центр помощи для переселенцев с Востока страны

06.02.2015 15:59

6 февраля прошла пресс-конференция, посвященная открытию Центра правовой информации и консультации в городе Днепропетровск. Целью создания Центра правовой информации и консультаций является предоставление бесплатной правовой помощи для переселенцев из Донецкой и Луганской областей, которые временно проживают на территории Днепропетровской области.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на пресс-службу облсовета.

Участие в мероприятии приняли: руководитель программной инициативы «Права человека и правосудие» Международного Фонда «Возрождение» Роман Романов и менеджер инициативы Ольга Гальченко, руководитель отдела Управления проектами Всеукраинского благотворительного Фонда «Горение» Денис Гречко и медиа-менеджер Фонда Инесса Мазур.

Специалисты Центра правовой информации и консультаций будут бесплатно оказывать правовые и юридические консультации переселенцам в частности, в процедуре восстановления утраченных документов, регистрации бизнеса, получении административных и социальных услуг, трудоустройства.

Читайте также: Син Царьова не з’явився в суд, аби відібрати у переселенців дах над головою (ВІДЕО)

Кроме Днепропетровска центр правовой информации и консультаций есть в Павлограде (ул. Полтавская 129 оф. 403 тел. 05632-6-02-81).

Для получения бесплатной правовой помощи, внутренне перемещенные граждане могут обратится по следующим адресам:

Город Днепропетровск – проспект Карла Маркса 71/15

Город Павлоград – улица Полтавская 129/403

Телефон горячей консультационной линии: (050) 044 56 01.

e-mail - help.gorenie@gmail.com

В дальнейшем планируется выездная работа в г. Кривой Рог для предоставления юридических консультаций для внутренне перемещенных лиц и малообеспеченных категорий населения.

Центр открыт по инициативе Всеукраинского благотворительного Фонда «Горение». На протяжении 10 лет миссия его работы основана на поддержке и защите прав и интересов социально незащищенных граждан, предоставлении помощи в отстаивании ими своих конституционных прав. Также «Горение» реализует программы, направленные на обеспечение социальной справедливости и прогресса индивидуальной и общественной жизни. За время своей работы на Днепропетровщине Фонд «Горение» оказал помощь уже многим переселенцам и не планирует на этом останавливаться.

Напомним, в Днепропетровском регионе сегодня проживает более 80 тысяч вынужденных переселенцев с Восточных регионов страны.

Читайте также: Більше 3 місяців область не приймає переселенців на постійне проживання

Комментарии
Последние записи в блогах

100 активних підлітків – 50 дівчат і 50 хлопців – з різних регіонів України будуть відібрані у літню освітню школу, щоб дізнатися про різноманіття професій, обговорити власні проекти з практиками та отримати навички, які допоможуть стати успішними у XXI столітті.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат