Більше 3 місяців область не приймає переселенців на постійне проживання

05.02.2015 13:16

За офіційними даними, на Дніпропетровщині перебуває 86 тис переселенців, та близько 50 тис тих, хто не зареєструвалися. У координаційному центрі «Допомога Дніпра» протягом останнього тижня приймають близько 150 людей щодоби.

Про це йдеться у сюжеті 11 каналу, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

З того часу, як почалися військові дії на сході країни, коридори координаційного центру «Допомога Дніпра» не порожніють. Зараз знову тут пожвавлення. Щодоби по допомогу звертаються більше 150 людей. Переважна більшість з них залишилася без житла та майна, а ще частина — без рідних. 

Вже більше трьох місяців область не приймає переселенців на постійне проживання. Тим, хто звертаються, допомогу надають, згодом – перенаправляють до інших регіонів. З приходом холодів очікували на збільшення потоку біженців, тому готувалися. Відгукнулись і міжнародні організації.

Зараз у центрі «Допомога Дніпра» триває ремонт, після його закінчення тут можна буде приймати більше переселенців, близько 400 людей на добу.

Завдяки домовленостям з Німеччиною на Дніпропетровщині з‘являться модульні будинки для проживання переселенців, всього тут планують оселити близько 2 тис людей.

«Сегодня такие дома установлены в Днепропетрвске на 468 мест, Кривой Рог – 424 места, Днепродзержинск – 480 мест, Павлоград – 640 мест, Никополь – 456 мест», - каже радник губернатора Борис Трейгерман.

Попри міжнародну підтримку керівники координаційного центру визнають, що від держави підтримки небагато. Досі немає єдиної програми для переселенців, турбота над ними перекладається на плечі керманичей областей.

Читайте також: Дніпропетровська журналістка зняла фільм про життя на лінії фронту (ВІДЕО) 

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет