Більше 3 місяців область не приймає переселенців на постійне проживання

05.02.2015 13:16

За офіційними даними, на Дніпропетровщині перебуває 86 тис переселенців, та близько 50 тис тих, хто не зареєструвалися. У координаційному центрі «Допомога Дніпра» протягом останнього тижня приймають близько 150 людей щодоби.

Про це йдеться у сюжеті 11 каналу, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

З того часу, як почалися військові дії на сході країни, коридори координаційного центру «Допомога Дніпра» не порожніють. Зараз знову тут пожвавлення. Щодоби по допомогу звертаються більше 150 людей. Переважна більшість з них залишилася без житла та майна, а ще частина — без рідних. 

Вже більше трьох місяців область не приймає переселенців на постійне проживання. Тим, хто звертаються, допомогу надають, згодом – перенаправляють до інших регіонів. З приходом холодів очікували на збільшення потоку біженців, тому готувалися. Відгукнулись і міжнародні організації.

Зараз у центрі «Допомога Дніпра» триває ремонт, після його закінчення тут можна буде приймати більше переселенців, близько 400 людей на добу.

Завдяки домовленостям з Німеччиною на Дніпропетровщині з‘являться модульні будинки для проживання переселенців, всього тут планують оселити близько 2 тис людей.

«Сегодня такие дома установлены в Днепропетрвске на 468 мест, Кривой Рог – 424 места, Днепродзержинск – 480 мест, Павлоград – 640 мест, Никополь – 456 мест», - каже радник губернатора Борис Трейгерман.

Попри міжнародну підтримку керівники координаційного центру визнають, що від держави підтримки небагато. Досі немає єдиної програми для переселенців, турбота над ними перекладається на плечі керманичей областей.

Читайте також: Дніпропетровська журналістка зняла фільм про життя на лінії фронту (ВІДЕО) 

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю