Більше 3 місяців область не приймає переселенців на постійне проживання

05.02.2015 13:16

За офіційними даними, на Дніпропетровщині перебуває 86 тис переселенців, та близько 50 тис тих, хто не зареєструвалися. У координаційному центрі «Допомога Дніпра» протягом останнього тижня приймають близько 150 людей щодоби.

Про це йдеться у сюжеті 11 каналу, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

З того часу, як почалися військові дії на сході країни, коридори координаційного центру «Допомога Дніпра» не порожніють. Зараз знову тут пожвавлення. Щодоби по допомогу звертаються більше 150 людей. Переважна більшість з них залишилася без житла та майна, а ще частина — без рідних. 

Вже більше трьох місяців область не приймає переселенців на постійне проживання. Тим, хто звертаються, допомогу надають, згодом – перенаправляють до інших регіонів. З приходом холодів очікували на збільшення потоку біженців, тому готувалися. Відгукнулись і міжнародні організації.

Зараз у центрі «Допомога Дніпра» триває ремонт, після його закінчення тут можна буде приймати більше переселенців, близько 400 людей на добу.

Завдяки домовленостям з Німеччиною на Дніпропетровщині з‘являться модульні будинки для проживання переселенців, всього тут планують оселити близько 2 тис людей.

«Сегодня такие дома установлены в Днепропетрвске на 468 мест, Кривой Рог – 424 места, Днепродзержинск – 480 мест, Павлоград – 640 мест, Никополь – 456 мест», - каже радник губернатора Борис Трейгерман.

Попри міжнародну підтримку керівники координаційного центру визнають, що від держави підтримки небагато. Досі немає єдиної програми для переселенців, турбота над ними перекладається на плечі керманичей областей.

Читайте також: Дніпропетровська журналістка зняла фільм про життя на лінії фронту (ВІДЕО) 

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Коли ми всередині нашої країни лаємо Петра Порошенка, це логічно), і навіть корисно :) Але коли наш Президент виступає на міжнародних заходах, представляючи нашу країну і захищаючи інтереси Держави, це зовсім інша справа. І тут вже не має значення, яке у нього прізвище, як і не має значення вся наша критика у його бік, яка лунає у межах України. Тому ми всі маємо стоячи аплодувати його сьогоднійшній промові, яка повністю відповідає вимогам та почуттям всіх українців!

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат