Дніпропетровська журналістка зняла фільм про життя на лінії фронту (ВІДЕО)

05.02.2015 09:10

Яке воно – життя на лінії фронту? Село Чермалик знаходиться поблизу Маріуполя на Донеччині. Воно розташоване на правому березі річки Кальміус, а на протилежному боці – вже територія контрольована бойовиками «ДНР». Попри те, що із села видно, звідки та в яку сторону летять ворожі снаряди, більшість мешканців все одно симпатизує сепаратистам. Та є серед місцевих люди, які активно підтримують українських бійців, хоча розуміють – така позиція може вартувати їм життя.

Фільм "Чермалик. Життя на лінії фронту" можна також подивитись на сайті http://freednipro.tv/

"Чермалык, любовь моя
Здесь каждый день слышны обстрелы и почти каждое утро вместо будильника срабатывают "Грады" сепаратистов. Они там прямо через речку стоят. 
Люди здесь потрясающие есть. Смелые, искренние, настоящие. Но единицы.
Мне повезло узнать и рассказать о таких.
- Видно же, кто откуда стреляет. И по Мариуполю, и по Павлополю, Сартане...
Говорят одни местные. Они в меньшинстве. А большинство все равно считает причиной всех бед украинскую армию.
- Тут ещё никто из наших не стоял, а уже кошмарили (сепары) местное население. Просто хаотичная стрельба.
Местные женщины по очереди готовят украинским бойцам. И благодарят их за защиту. Без пафоса говорят, что понимают - в случае наступления их расстреляют первыми. 
Почему местные ждут Путина, кто довел село до безземелья и как себя там чувствуют бойцы полка Днепр-1.

пс. Це наша перша робота такого формату, тому відгуки вкрай важливі", - пише у своєму фейсбук авторка фільму, дніпропетровський журналіст Зоя Красовська. 

авторка фільму Зоя Красовська

художнє оформлення: Олександр Пугач

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат