Дніпропетровська журналістка зняла фільм про життя на лінії фронту (ВІДЕО)

05.02.2015 09:10

Яке воно – життя на лінії фронту? Село Чермалик знаходиться поблизу Маріуполя на Донеччині. Воно розташоване на правому березі річки Кальміус, а на протилежному боці – вже територія контрольована бойовиками «ДНР». Попри те, що із села видно, звідки та в яку сторону летять ворожі снаряди, більшість мешканців все одно симпатизує сепаратистам. Та є серед місцевих люди, які активно підтримують українських бійців, хоча розуміють – така позиція може вартувати їм життя.

Фільм "Чермалик. Життя на лінії фронту" можна також подивитись на сайті http://freednipro.tv/

"Чермалык, любовь моя
Здесь каждый день слышны обстрелы и почти каждое утро вместо будильника срабатывают "Грады" сепаратистов. Они там прямо через речку стоят. 
Люди здесь потрясающие есть. Смелые, искренние, настоящие. Но единицы.
Мне повезло узнать и рассказать о таких.
- Видно же, кто откуда стреляет. И по Мариуполю, и по Павлополю, Сартане...
Говорят одни местные. Они в меньшинстве. А большинство все равно считает причиной всех бед украинскую армию.
- Тут ещё никто из наших не стоял, а уже кошмарили (сепары) местное население. Просто хаотичная стрельба.
Местные женщины по очереди готовят украинским бойцам. И благодарят их за защиту. Без пафоса говорят, что понимают - в случае наступления их расстреляют первыми. 
Почему местные ждут Путина, кто довел село до безземелья и как себя там чувствуют бойцы полка Днепр-1.

пс. Це наша перша робота такого формату, тому відгуки вкрай важливі", - пише у своєму фейсбук авторка фільму, дніпропетровський журналіст Зоя Красовська. 

авторка фільму Зоя Красовська

художнє оформлення: Олександр Пугач

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю