Дніпропетровська журналістка зняла фільм про життя на лінії фронту (ВІДЕО)

05.02.2015 09:10

Яке воно – життя на лінії фронту? Село Чермалик знаходиться поблизу Маріуполя на Донеччині. Воно розташоване на правому березі річки Кальміус, а на протилежному боці – вже територія контрольована бойовиками «ДНР». Попри те, що із села видно, звідки та в яку сторону летять ворожі снаряди, більшість мешканців все одно симпатизує сепаратистам. Та є серед місцевих люди, які активно підтримують українських бійців, хоча розуміють – така позиція може вартувати їм життя.

Фільм "Чермалик. Життя на лінії фронту" можна також подивитись на сайті http://freednipro.tv/

"Чермалык, любовь моя
Здесь каждый день слышны обстрелы и почти каждое утро вместо будильника срабатывают "Грады" сепаратистов. Они там прямо через речку стоят. 
Люди здесь потрясающие есть. Смелые, искренние, настоящие. Но единицы.
Мне повезло узнать и рассказать о таких.
- Видно же, кто откуда стреляет. И по Мариуполю, и по Павлополю, Сартане...
Говорят одни местные. Они в меньшинстве. А большинство все равно считает причиной всех бед украинскую армию.
- Тут ещё никто из наших не стоял, а уже кошмарили (сепары) местное население. Просто хаотичная стрельба.
Местные женщины по очереди готовят украинским бойцам. И благодарят их за защиту. Без пафоса говорят, что понимают - в случае наступления их расстреляют первыми. 
Почему местные ждут Путина, кто довел село до безземелья и как себя там чувствуют бойцы полка Днепр-1.

пс. Це наша перша робота такого формату, тому відгуки вкрай важливі", - пише у своєму фейсбук авторка фільму, дніпропетровський журналіст Зоя Красовська. 

авторка фільму Зоя Красовська

художнє оформлення: Олександр Пугач

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет