Син Царьова не з’явився в суд, аби відібрати у переселенців дах над головою (ВІДЕО)

05.02.2015 10:30

Хатинка на самісінькому березі  Дніпра ніяк не полишає в спокої колишнього нардепа, а тепер відомого поводиря терористичних організацій на сході — Олега Царьова. Руками свого сина, Максима Царьова, він вимагає виселення переселенців через суд, передає 9 канал.

Нагадаємо, люди заселилися туди ще влітку та відчистили будинок до блиску  після справжнього нашестя власника, який, коли накивав п’ятами, із собою прихопив навіть добре прикручені плафони зі стелі. Утім, до суду на перше слухання справи позивач так і не з’явився.

Царьовський будинок почали засиляти переселенці із Донбасу ще з червня.

Наразі тут мешкає 3 родини. Після пожежі та шаленого нашестя Олега Царьова, який ледь плафони не забрав у валізи та не повіз на Червону Площу — нові мешканці будинку навели чистоту, відновили опалення та розділили велику кімнату на дві — і усе за гроші зі своєї кишені. Нині дізнались — їх хочуть виселити.

«Я лично через Интернет узнала, что Максим Царев собирается выселить, но куда будем переезжать… пока не знаем. Я их сама лично в лицо не видела, не встречалась», — розповідає переселенка Дарина.

Багатодітна Дарина мешкає у будинку колишнього нардепа із вересня. Родиною втекли із Донецька, коли відчули, що жити там просто небезпечно. Зараз же  знають, що від їхнього будинку залишилась лишень цегла, тому перспектива виселення її зовсім не радує.

Читайте також: Де на Дніпропетровщині переселенці можуть отримати медичну допомогу? (АДРЕСИ)

Син ватажка терористичних організацій на сході  Максим Царьов хоче відцапати у переселенців батьківський будинок, який нещодавно успадкував. Із позовом звернувся до суду, де 4 січня мало статися перше слухання справи. Утім, на нього позивач так і не з’явився.

Адвокат відповідача не згоден із позовом — вбачає у ньому певний дисонанс,  адже дружина пана Царьова, в усній формі, за участі свідків, дозволила проживати переселенцям у будинку допоки не закінчиться збройне протистояння.

«В исковом заявлении были документы, которые свидетельствуют, что сын Царева стал собственником 12.14  этого домовладения. Причем эта сделка была осуществлена 20.11.2014 року. Очень интересно как она была проведена, так как  Царев и его семья отсутствовали на территории Украины. И, таким образом, он мотивирует, что он является собственником дома и просит выселить беженцев с этого помещения», — каже Віталій Дорохін, адвокат переселенців.

Тож слухання справи перенесли на інший день — 24-те лютого на 12 годину дня.

Комментарии
Последние записи в блогах

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее

У січні 2019 року Державна фіскальна служба України відшкодувала платникам рекордну суму податку на додану вартість – 19,7 млрд грн.

Порівняно з відповідним періодом минулого року сума відшкодування зросла на 64%, або на 7,7 млрд грн. У січні 2018 року платникам було відшкодовано 12 млрд грн. Загалом за 2018 рік платникам відшкодовано 131,7 млрд грн.

Сума відшкодованого ПДВ на рахунки платників у січні 2019 року на 8,7 млрд грн, або у 1,8 раза більше середньомісячного відшкодування у 2018 році. Сума середньомісячного відшкодування ПДВ у минулому році становила 11 млрд грн.

Також суттєво зросли задекларовані суми ПДВ до сплати. Так, у січні 2019 року (декларації за грудень 2018 року) задекларовано 22,9 млрд грн ПДВ до сплати. Це на 1,6 млрд грн, або на 7,5% більше відповідного показника січня 2018 року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат