Син Царьова не з’явився в суд, аби відібрати у переселенців дах над головою (ВІДЕО)

05.02.2015 10:30

Хатинка на самісінькому березі  Дніпра ніяк не полишає в спокої колишнього нардепа, а тепер відомого поводиря терористичних організацій на сході — Олега Царьова. Руками свого сина, Максима Царьова, він вимагає виселення переселенців через суд, передає 9 канал.

Нагадаємо, люди заселилися туди ще влітку та відчистили будинок до блиску  після справжнього нашестя власника, який, коли накивав п’ятами, із собою прихопив навіть добре прикручені плафони зі стелі. Утім, до суду на перше слухання справи позивач так і не з’явився.

Царьовський будинок почали засиляти переселенці із Донбасу ще з червня.

Наразі тут мешкає 3 родини. Після пожежі та шаленого нашестя Олега Царьова, який ледь плафони не забрав у валізи та не повіз на Червону Площу — нові мешканці будинку навели чистоту, відновили опалення та розділили велику кімнату на дві — і усе за гроші зі своєї кишені. Нині дізнались — їх хочуть виселити.

«Я лично через Интернет узнала, что Максим Царев собирается выселить, но куда будем переезжать… пока не знаем. Я их сама лично в лицо не видела, не встречалась», — розповідає переселенка Дарина.

Багатодітна Дарина мешкає у будинку колишнього нардепа із вересня. Родиною втекли із Донецька, коли відчули, що жити там просто небезпечно. Зараз же  знають, що від їхнього будинку залишилась лишень цегла, тому перспектива виселення її зовсім не радує.

Читайте також: Де на Дніпропетровщині переселенці можуть отримати медичну допомогу? (АДРЕСИ)

Син ватажка терористичних організацій на сході  Максим Царьов хоче відцапати у переселенців батьківський будинок, який нещодавно успадкував. Із позовом звернувся до суду, де 4 січня мало статися перше слухання справи. Утім, на нього позивач так і не з’явився.

Адвокат відповідача не згоден із позовом — вбачає у ньому певний дисонанс,  адже дружина пана Царьова, в усній формі, за участі свідків, дозволила проживати переселенцям у будинку допоки не закінчиться збройне протистояння.

«В исковом заявлении были документы, которые свидетельствуют, что сын Царева стал собственником 12.14  этого домовладения. Причем эта сделка была осуществлена 20.11.2014 року. Очень интересно как она была проведена, так как  Царев и его семья отсутствовали на территории Украины. И, таким образом, он мотивирует, что он является собственником дома и просит выселить беженцев с этого помещения», — каже Віталій Дорохін, адвокат переселенців.

Тож слухання справи перенесли на інший день — 24-те лютого на 12 годину дня.

Комментарии
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу, що  ДФС України на офіційному веб-порталі за посиланням http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/383525.html станом на 10.07.2019 розміщено Єдиний державний реєстр суб'єктів господарювання, які отримали ліцензії на право виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, та місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним та за посиланням http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/383606.html розміщено Реєстр платників акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового станом на 11.07.2019.

 

 

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет