В Днепропетровске хотят создать экспериментаниум

15.03.2016 17:29

О планах соорудить на крыше Днепропетровского планетария новую выставочную прозрачную зону для создания экспериментаниума на заседании комиссии по вопросам бюджета и финансов горсовета заявил начальник управления культуры и искусств Днепропетровского горсовета Евгений Хорошилов.

Об этом в своем блоге написал представитель сети ОПОРА Денис Давыдов, Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Напомним, что на реконструкцию планетария в проекте бюджета Днепропетровска на 2016 год заложено более 2 млн грн.

Читайте также: Борис Филатов хочет ликвидировать зоопарк на Монастырском острове (ВИДЕО).

Как известно, экспериментаниумами называют музеи занимательных наук, где экспонаты можно потрогать руками. Подобный существует в Киеве.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю