Борис Филатов хочет ликвидировать зоопарк на Монастырском острове (ВИДЕО)

04.03.2016 11:00

Начальник управления культуры и искусств Днепропетровского горсовета Евгений Хорошилов сообщил, что позиция городского головы по зоопарку на Монастырском острове – его ликвидация.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

«Зоопарк на Монастырском острове – это структурное подразделение коммунального учреждения культуры «Парк им. Шевченко». Финансируется за счет, так называемых, собственных средств парка. Это порядка 200 тыс грн. Позиция городского головы – его ликвидация. Часть усыпить, остальных – отдать в хорошие руки. Я, конечно, шучу. Но все знают историю этого зверинца. Он был брошен в Днепропетровске в 70-х годах прошлого столетия. Так и остался. Существующие санитарные нормы и правила не позволяют там размещать этот объект. Там элементарно нет централизованной канализации», - сказал он.

Читайте также: В Днепропетровске будут сносить «наливайки» (ФОТО).

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Владимир
27.04.2016
Это решение достойно второго места после "затопления Днепропетровского метро
Лина
04.03.2016
Я полностью согласна. Животные содержатся в ужасных условиях, полная антисанитария. Запахи ужасные. Животных жалко, они голодные.
Валентина
04.03.2016
Правильно. Стыдно, когда в таких условиях живут животные. Разве таким зоопарком можно воспитать у детей доброту. Только безразличие. Обхожу его стороной, чтобы не расстраиваться.
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю