Борис Филатов хочет ликвидировать зоопарк на Монастырском острове (ВИДЕО)

04.03.2016 11:00

Начальник управления культуры и искусств Днепропетровского горсовета Евгений Хорошилов сообщил, что позиция городского головы по зоопарку на Монастырском острове – его ликвидация.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

«Зоопарк на Монастырском острове – это структурное подразделение коммунального учреждения культуры «Парк им. Шевченко». Финансируется за счет, так называемых, собственных средств парка. Это порядка 200 тыс грн. Позиция городского головы – его ликвидация. Часть усыпить, остальных – отдать в хорошие руки. Я, конечно, шучу. Но все знают историю этого зверинца. Он был брошен в Днепропетровске в 70-х годах прошлого столетия. Так и остался. Существующие санитарные нормы и правила не позволяют там размещать этот объект. Там элементарно нет централизованной канализации», - сказал он.

Читайте также: В Днепропетровске будут сносить «наливайки» (ФОТО).

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Владимир
27.04.2016
Это решение достойно второго места после "затопления Днепропетровского метро
Лина
04.03.2016
Я полностью согласна. Животные содержатся в ужасных условиях, полная антисанитария. Запахи ужасные. Животных жалко, они голодные.
Валентина
04.03.2016
Правильно. Стыдно, когда в таких условиях живут животные. Разве таким зоопарком можно воспитать у детей доброту. Только безразличие. Обхожу его стороной, чтобы не расстраиваться.
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет