В Днепропетровске демонтировали около 150 киосков

10.03.2016 15:07

И.о. директора департамента потребительского рынка и сферы услуг горсовета Дмитрий Терентьев заявил, что за последний месяц в городе демонтировано около 150 незаконно расположенных торговых сооружений.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу горсовета.

Дмитрий Терентьев также сообщил, с 15 февраля департамент начал принимать заявки от предпринимателей на оформление договоров на элементы благоустройства, то есть, на малые архитектурные формы, которые были уже размещены на конец 2015 года и внесены в соответствующий реестр.

«На сегодня подано около 600 соответствующих заявлений, из которых почти из 150 уже заключены договоры. Всего на конец прошлого года предпринимателями было заключено около 900 договоров, из них 600 можно назвать активными, то есть, по ним в городской бюджет поступали средства», - подчеркнул и.о. директора департамента потребительского рынка и сферы услуг горсовета.

По его словам, те торговые сооружения, которые были самовольно установлены уже в этом году, незаконны и должны быть демонтированы. «Начиная с нового года, предприниматели, которые хотят установить временное торговое сооружение, должны получить в ГлавАПУ паспорт-привязку. То есть, все МАФы, которые стоят с 2016 года, являются незаконными », - отметил Дмитрий Терентьев.

Читайте также: В центре Днепропетровска «вырос» новый ларек (ФОТО).

 

Комментарии
Боря
10.03.2016
Таки пристроился!!!
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат