В Днепропетровске демонтировали около 150 киосков

10.03.2016 15:07

И.о. директора департамента потребительского рынка и сферы услуг горсовета Дмитрий Терентьев заявил, что за последний месяц в городе демонтировано около 150 незаконно расположенных торговых сооружений.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу горсовета.

Дмитрий Терентьев также сообщил, с 15 февраля департамент начал принимать заявки от предпринимателей на оформление договоров на элементы благоустройства, то есть, на малые архитектурные формы, которые были уже размещены на конец 2015 года и внесены в соответствующий реестр.

«На сегодня подано около 600 соответствующих заявлений, из которых почти из 150 уже заключены договоры. Всего на конец прошлого года предпринимателями было заключено около 900 договоров, из них 600 можно назвать активными, то есть, по ним в городской бюджет поступали средства», - подчеркнул и.о. директора департамента потребительского рынка и сферы услуг горсовета.

По его словам, те торговые сооружения, которые были самовольно установлены уже в этом году, незаконны и должны быть демонтированы. «Начиная с нового года, предприниматели, которые хотят установить временное торговое сооружение, должны получить в ГлавАПУ паспорт-привязку. То есть, все МАФы, которые стоят с 2016 года, являются незаконными », - отметил Дмитрий Терентьев.

Читайте также: В центре Днепропетровска «вырос» новый ларек (ФОТО).

 

Комментарии
Боря
10.03.2016
Таки пристроился!!!
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю