В центре Днепропетровска «вырос» новый ларек (ФОТО)

09.03.2016 17:38

Несмотря на войну городских властей с МАФами, на ул. Мономаха (ул. Московская – ред.) 9 марта был установлен новый стеклопластиковый киоск. Ларек обосновался рядом с тупиком автобуса №121, где в час-пик очереди растягиваются более чем на 100 метров.

Об этом на своей странице в Фейсбук написала днепропетровчанка Лиза Светлова, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Может, объяснит мне кто: уже нет в городе моратория на установку новых киосков? Вот такое «чудо» монтировали сегодня посреди белого дня на улице Мономаха. Причем, монтировали прямо на головах людей», - пишет она.

Читайте также: В Днепропетровске сносят МАФы возле ж/д вокзала (ФОТО).

Фото: Фейсбук.

Комментарии
Галина
12.03.2016
Это тот , что "демонтировали" возле Горного университета на остановке 1 трамвая :)
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю