В Днепре в честь полка «Днепра-1» хотят назвать сквер

25.01.2017 17:27

На сайте Днепровского горсовета зарегистрирован проект решения сессии, согласно которому в городе в честь полка «Днепр-1» хотят назвать сквер, а в честь батальона «Днепр» -  бульвар..

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Речь идет о сквере, который находится в районе ул. Ю. Савченко, между пр. Пушкина и ул. Староказацкой. Он будет называться сквер Героев полка «Днепр-1».

А часть ул. Ю. Савченко от ул. Староказацкой до ул. Кавалерийской будет носить название бульвар Батальона «Днепр».

Читайте также: В Кривом Роге инициировали флешмоб по установке государственных флагов

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю