В Кривом Роге инициировали флешмоб по установке государственных флагов

24.01.2017 13:31

Инициатором флешмоба стала волонтер, сестра погибшего в АТО бойца Иляна Гайдук. Она предложила вывешивать украинские флаги на всех домах, а также на тех госучреждениях, где их еще нет.

Об этом активистка написала на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«В ответ на сожженный флаг установим сотни флагов!

Где флагштоки, где есть возможность - установим флаги Украины!

Потому что очень они не нравятся нашим врагам.

Пусть развеваются желто-синие и красно-черные цвета в нашем городе!», - написала она.

Фотографии с флагами Иляна Гайдук предложила публиковать в соцсетях.

Напомним, что в Кривом Роге дважды за неделю неизвестные поджигали государственный флаг, который развевается над стелой погибших в АТО.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю