В Днепре снова подняли вопрос повышения стоимости проезда в маршрутках

02.11.2016 11:33

Общественный активист Иван Васючков предположил, что из-за резкого роста стоимости дизельного топлива, на котором в основном ездят маршрутные такси и автобусы большой вместимости в Днепре, цена проезда может вырасти до 6 грн.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Васючков отметил, что рост цены на ДТ составил 15%. За две недели литр дизтоплива подорожал до 2,5 грн и стоит теперь 21 грн. «Изначально перевозчики могут пойти на уменьшение интервала движения транспорта, а потом и цена проезда может подняться до 6 грн», - написал он.

Напомним, что в Днепре организовали флешмоб «Накажи маршрутчика».

Читайте также: Водитель, пытавшийся остановить убийцу копов, рассказал о звонке Порошенко.

Комментарии
лана
02.11.2016
Когда закончатся эти издевательства ...проезд в маршрутках это проезд в "скотовозках" для людей второго сорта и за этот "комфорт снова повышать цены на проезд???? Когда мы перестанем следить за ценами на бензин и посчитаем сколько зарабатывает маршрутка когда перевозит вместо 18 человек все 42 человека и все стоят как селедки. За что платить?????? Сволочи просто...
Последние записи в блогах

Станом на 01.11.2018 у Дніпропетровській області працюють 92 тисячі 508 фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

Понад 12,3 тисяч підприємців обрали першу групу спрощеної системи оподаткування, майже 42,4 тисячі зареєстровані на другій групі та 37,8 тисяч працюють, обравши третю групу спрощеної системи оподаткування.

З січня по жовтень поточного року «спрощенці» - фізичні особи Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів 1 млрд 314,5 млн грн єдиного податку, що на 295,0 млн грн, або на 28,9%, більше, ніж за відповідний період 2017 року.

За дев’ять місяців поточного року підприємцями платниками єдиного податку ІІІ групи задекларовано валового доходу на загальну суму 18 млрд 238,3 млн грн, що на 5 млрд 42,7 млн грн більше ніж за аналогічний період минулого року (або на 38,2%), сума єдиного податку до сплати склала 865,6 млн грн, що на 226,5 млн грн більше ніж за січень - жовтень 2017 року (або на 35,4%).

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось