В Днепре организовали флешмоб «Накажи маршрутчика»

07.10.2016 11:57

Общественный активист Иван Васючков в ответ на многократные обращения днепрян инициировал флешмоб «Накажи маршрутчика», в рамках которого предлагает писать жалобы на хамское поведение водителей в профильное управление горсовета.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ». 

Васючков советует пассажирам, которые стали свидетелями отказа в льготном проезде, снимать происходящее на камеру мобильного телефона, аргументируя свои действия законодательством, а далее звонить в полицию и составлять протокол.

Также он посоветовал писать жалобы на водителей в департамент транспорта. Образцы жалоб здесь и здесь.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю