В Днепре метростроевцы готовят сюрприз Филатову на День всех влюбленных

13.02.2017 12:59

14 февраля более 100 сотрудников ПАО «Днепропетровстрой» выйдут на митинг под стены горсовета. Люди доведены до отчаяния из-за того, что уже полгода не получают заработную плату.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на ИА «Мост-Днепр».

Ответственность за такую ситуацию метростроевцы возлагают на городские власти. По их словам, в мэрии не хотят заключать контракты с предприятием и подписывать акты выполненных работ. Из-за этого, помимо долгов по зарплате, «Днепропетровстрой» не может делать взносы в Пенсионный фонд, оплачивать счета за электроэнергию и другие коммунальные платежи. Менее чем за два года количество сотрудников ПАО сократилось с более чем 300 до 120 человек. Высококвалифицированные специалисты уезжают работать в Российскую Федерацию на объекты метрополитена и даже военные базы.

Возмущенные таким положением вещей люди намерены выйти на акцию протеста и потребовать от городских властей ответа, почему их игнорируют, оставляя без работы и средств к существованию.

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось