В Днепре катастрофически не хватает семейных врачей

27.10.2016 12:44

И.о. заммэра, директор департамента охраны здоровья населения Андрей Бабский заявил, что в амбулаториях сейчас катастрофически не хватает семейных врачей, вакантными являются порядка 700 ставок.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу горсовета.

Чтобы привлечь специалистов на эти должности, в горсовете решили выплачивать надбавку в размере 50% от оклада.

Кроме дефицита кадров, существует также проблема с самими амбулаториями. Их в городе 72, а необходимо почти в 2 раза больше. Сейчас городские власти занимаются поиском земельных участков, где в будущем построят новые поликлиники.

Читайте также: Корбан прокомментировал возврат военного госпиталя государству.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю