В Днепре демонтировали бронзовые портреты Брежнева и Щербицкого (ФОТО)

11.11.2016 16:51

Депутат райсовета, общественный активист Кирилл Дороленко заявил, что в рамках продолжения декоммунизации в Днепре были демонтированы таблички Леонида Брежнева и Владимира Щербицкого на площади 80-летия Днепропетровской области.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«К коллекции в музей тоталитарного режима», - прокомментировал событие Дороленко. Также он поблагодарил коммунальщиков и полицию за содействие в процессе декоммунизации.

Читайте также: У Дніпрі ще багато вулиць носять назви міст країни-загарбника, - експерт.

Комментарии
Павло
14.11.2016
Радянські люди пускають жовч. А зробити вже нічого не можуть. Тільки сковчать ну і іноді гавкають.
ДяДяЖеНя
12.11.2016
Помогать нуждающимся этого "избранного" не допросишься, а гадить он рад. Недоумок!
Егор
11.11.2016
Что занадто, то нездраво
Павло
11.11.2016
Кирилл, ты реально больной на всю голову
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю