В Днепре День вооруженных сил Украины отметят в сессионном зале горсовета

19.11.2016 09:06

Согласно распоряжению городского головы от 17 ноября, 6 декабря в сессионном зале горсовета состоятся мероприятия, посвященные празднованию Дня вооруженных сил Украины.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Ожидается, что в празднованиях примут участие атошники. Всем присутствующим покажут специально разработанный к этому празднику фильм.

Напомним, что до конца года более 40 семей бойцов АТО станут владельцами квартир в Днепропетровской области. 

Читайте также: В Днепре презентовали новый символ Дня защитника Украины (ФОТО)

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю