В Днепре презентовали новый символ Дня защитника Украины (ФОТО)

12.10.2016 16:47

Ленты в цветах национального Флага в сочетании с Гербом, лаконичный и простой в исполнении дизайн. Таким волонтеры и атошники видят символ Дня защитника Украины. Его презентовали в Днепропетровской ОГА. Ленту под названием «Гордость нации» с легкостью можно сделать дома. Прикрепить ее к одежде активисты предлагают всем украинцам уже во время торжеств 14 октября - в День защитника Украины.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

Идею создать единый символ Дня защитника Украины предложила инициативная группа из волонтеров и атошников. Для ленты «Гордость нации» выбрали лаконичный дизайн. Это два соединенных между собой круга из фетра - синий и желтый с трезубом. К ним крепится ленточка в цветах национального флага. Знаки подобного дизайна носили украинские сечевые стрельцы.

«Этот символ очень просто сделать самостоятельно, он не требует больших финансовых затрат. Поэтому надеемся, что жители области смогут изготовить ленту в детсадах, школах, вузах, дома. И во время празднования Дня защитника Украины прикрепят ее к одежде. Это будет своеобразная акция, которая объединит всех патриотов», - рассказал участник АТО, советник председателя ОГА Иван Начовный.

Присоединиться к патриотической акции активисты предлагают украинцам со всех уголков страны. Таким образом хотят создать традицию носить ленту «Гордость нации» ежегодно в День защитника так же, как в День памяти и примирения к одежде крепят красный мак.

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат