В Днепре презентовали новый символ Дня защитника Украины (ФОТО)

12.10.2016 16:47

Ленты в цветах национального Флага в сочетании с Гербом, лаконичный и простой в исполнении дизайн. Таким волонтеры и атошники видят символ Дня защитника Украины. Его презентовали в Днепропетровской ОГА. Ленту под названием «Гордость нации» с легкостью можно сделать дома. Прикрепить ее к одежде активисты предлагают всем украинцам уже во время торжеств 14 октября - в День защитника Украины.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

Идею создать единый символ Дня защитника Украины предложила инициативная группа из волонтеров и атошников. Для ленты «Гордость нации» выбрали лаконичный дизайн. Это два соединенных между собой круга из фетра - синий и желтый с трезубом. К ним крепится ленточка в цветах национального флага. Знаки подобного дизайна носили украинские сечевые стрельцы.

«Этот символ очень просто сделать самостоятельно, он не требует больших финансовых затрат. Поэтому надеемся, что жители области смогут изготовить ленту в детсадах, школах, вузах, дома. И во время празднования Дня защитника Украины прикрепят ее к одежде. Это будет своеобразная акция, которая объединит всех патриотов», - рассказал участник АТО, советник председателя ОГА Иван Начовный.

Присоединиться к патриотической акции активисты предлагают украинцам со всех уголков страны. Таким образом хотят создать традицию носить ленту «Гордость нации» ежегодно в День защитника так же, как в День памяти и примирения к одежде крепят красный мак.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю