На Днепропетровщине более 40 семей бойцов АТО станут новоселами до конца года

15.11.2016 10:18

Более 40 семей бойцов АТО станут владельцами квартир в Днепропетровской области. В течение года новоселье отметят семьи погибших и тяжелораненых военнослужащих. Жилье подыщут сами, заплатит за него - государство. На это область получила более 12,8 млн. грн. государственных средств.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

Квартиры получат те, кто потерял на войне близкого человека или получил тяжелые ранения. Семьи сами подыщут жилье, которое хотят приобрести. В течение года они должны самостоятельно подписать договор о покупке понравившегося жилья, а государство компенсирует необходимую сумму. На это Днепропетровщине выделили более 12,8 млн. грн. государственных средств.

Сумма, которую получит каждая из семей, будет определяться индивидуально. Ее будут вычислять по специальной формуле, определенной в соответствующем постановлении Кабмина. Компенсация будет зависеть от состава семьи, состояния здоровья ее членов, места жительства. Контролировать процесс приобретения квартир будут специально созданные в городах и районах области комиссии, в которые войдут соцработники, специалисты по финансам, капитального строительства, общественность.

За два года в Днепропетровской области ключи от собственного жилья получили более 180 семей. Для этого задействовали государственный, областной и местный бюджеты.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю