В "Батькивщине" заявили, что Голодомор и УССР усилили Украину

16.04.2018 13:15

Родная тетя Юлии Тимошенко, депутат Днепропетровского областного совета, председатель Днепропетровской областной организации партии "Батькивщина" Антонина Ульяхина заявила, что искусственный Голодомор в Украине и весь период пребывания УССР в составе СССР "вели нас на путь сильного государства".

Об этом она написала на своей странице в Фейсбуке, сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Независимо от времени года, для украинцев есть важные даты в истории нашей земли. И каждый патриот своей страны да и просто всесторонне развитый человек должен их знать и помнить. Именно эти дни и события вели нас на путь сильного, значимого в мире государства. Конечно, все важные даты невозможно уместить на эту страницу, поэтому мы перечислим, на наш взгляд, самые ключевые моменты становления государства и украинских земель", - отметила она.

Читайте также: У Дніпрі радянська топоніміка вичищена майже повністю, - Сергій Волинець

882 - зарождение государства Киевская Русь

988 - Владимир объявил о принятии христианства из Византии

1187 - первое упоминание слова "Украина" в Киевском летописном своде

1492 - первое упоминание про казаков, которые в устье Днепра напали на турецкий корабль

1648 - начало народно-освободительной войны под предводительством Богдана Хмельницкого (1648-1657)

1917 - провозглашение Третьего универсала Центральной Рады о создании УНР в качестве федерации России

1922 - вход Украины как УССР в состав Союза Советских Социалистических Республик

1933 - искусственный голодомор на украинских землях (1932-1933)

1941 - Великая Отечественная война (1941-1945)

1991 - провозглашение независимости Украины и всенародный референдум

1996 - создание Конституции Украины

2004 - Оранжевая революция в Украине

Напомним, что в рамках принятых законов о декоммунизации термин "Великая Отечественная война" официально в Украине больше не используется, вместо него используется термин "Вторая мировая война".

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепропетровской областной организации партии ВО "Батькивщина", депутат Днепропетровского областного совета 6-7 созывов
Подробнее
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Комментарии
Українець
16.04.2018
Немає слів - от дурепа
Дніпро
16.04.2018
Жах. В партії Тимошенко навіть не розуміють, про що вони пишуть
Последние записи в блогах

Народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка під час свого виступу в парламенті запросив в.о. Міністра охорони здоров’я Уляну Супрун відвідати Павлоградську міську лікарню №4 (Дніпропетровської області) і скоштувати їжу для пацієнтів, на яку виділяється лише 5 гривень на добу. Він зазначив, що особисто переконався в неефективності медичної реформи, відвідавши Павлоградську міську лікарню №4, на його рідній Дніпропетровщині.

Подробнее

«За дев’ять місяців 2018 року до місцевих скарбниць Дніпропетровщини надійшло 17,61 млрд грн податків і зборів. Це на 2,85 млрд грн більше порівняно з минулорічним періодом», -  повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

За її словами більше половини надходжень в місцеві бюджети регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума складає 10,22 млрд гривень.

Також, суттєво наповнила бюджетні кошики місцевих громад Дніпропетровської області і плата за землю - 2,78 млрд гривень.

Крім цього, впродовж трьох кварталів поточного року спрощенці області перерахували до бюджетів місцевих громад майже 1,6 млрд грн єдиного податку, а надходження податку на прибуток від юридичних осіб Дніпропетровщини перевищили 1,38 млрд гривень.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області припинили діяльність центру мінімізації митних платежів, через який протягом 2015-2018 років було проведено зовнішньоекономічних операцій на суму понад 70 млн. грн.

У рамках розслідування кримінального провадження за ст. 212 КК України було встановлено групу осіб, які, використовуючи підконтрольні транзитно-конвертаційні підприємства, у т.ч. компанії – нерезиденти, розробили та використовували для своїх клієнтів схему мінімізації сплати митних платежів та податків, штучного заниження митної вартості імпортованих товарів (труби безшовні круглого поперечного перерізу зі сталі та полімери етилену в первинних формах) та їх подальшої легалізації.

Для митного оформлення металопродукції фігуранти створили низку підприємств-імпортерів, використовуючи реквізити яких уклали зовнішньоекономічні контракти з підприємствами-нерезидентами, зареєстрованими в Китаї, РФ та Азербайджані на постачання вказаних товарів. У подальшому було організовано ввезення на митну територію України ТМЦ з підміною документів (імпортні контракти, інвойси, сертифікати якості та інші), до яких вносили недостовірні відомості щодо вартості, ваги та хімічного складу імпортованої продукції.

Надалі на власних та орендованих виробничих потужностях на труби наносили ізоляційне покриття та виконували інші технологічні процеси. Виготовлену таким чином продукцію легалізовували, відвантажуючи від імені фіктивних СГД підприємствам газо- та нафтовидобувної промисловості.

При оформленні вантажів на експорт організатори ЦММП використовували печатки підприємств-нерезидентів, зареєстрованих в країнах з пільговим оподаткування, занижуючи вартість продукції та залишаючи фактичні прибутки на підконтрольних підприємствах нерезидентах.

Загальний обсяг зовнішньоекономічних операцій підприємств вказаної групи у 2015-2018 роках склав понад 70 млн. грн.

За результатами обшуків, проведених в офісних, виробничих та складських приміщеннях, які використовувалися фігурантами, вилучено 8 печаток підконтрольних компаній (у т.ч. нерезидентів), 49,9 тис. грн. готівкою, первинні фінансово-господарські документи, документи бухгалтерського, податкового обліку та документи зовнішньо - економічної діяльності, що підтверджують злочинну діяльність, а також документацію щодо відвантаження товарів, руху автотранспортних засобів, використання виробничих потужностей та ін.

Триває слідство.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось