У "Самопомочі" закликають зберегти спокій у Дніпрі на травневі свята

06.05.2018 10:00

У партії "Самопоміч" закликають політичні сили Дніпра зберегти спокій у місті на травневі свята.

Про це в спеціальному коментарі інтернет-виданню  "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" розповів голова міської організації партії Андрій Толстих.

"Наразі Дніпровська міська організація «Самопомічі» не планує окремих заходів, присвячених 9 травню. Навпаки, ми переконані та закликаємо усі політичні сили проявити мудрість та зберегти спокій в місті 8 та 9 травня", - наголосив він.

Читайте також: Підвищення кварплати у Дніпрі дасть поштовх розвитку ОСББ, - "Самопоміч"

Минулого року міською владою було проведено більше 100 різноманітних заходів - урочисті церемонії, спортивні та розважальні програми. Окремі заходи проводили й у кожному з 8 районів міста. Впевнені, що цього року Дніпро відзначить 73-ту річницю Перемоги не менш відповідально, сказав Андрій Толстих.

"Ми, у свою чергу, повинні докласти максимум зусиль, аби День пам’яті й примирення та День Перемоги відзначити гідно, вшанувати всіх, хто загинув в різні періоди нашої історії. Та головне - не піддаватись на провокації у ці дні, а берегти наше місто і нашу історичну пам’ять", - підкреслив він.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее

Порядок внесення змін до ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» зі змінами і доповненнями у разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання (у тому числі іноземному суб’єкту господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) та/або зміною типу акціонерного товариства), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю