Підвищення кварплати у Дніпрі дасть поштовх розвитку ОСББ, - "Самопоміч"

02.04.2018 10:30

Дніпровська партія "Самопоміч" не планує акцій протесту проти підвищення кварплати, натомість партійці вважають, що ця ситуація дасть поштовх розвитку ОСББ у місті.

Про це в спеціальному коментарі інтернет-виданню "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" розповів голова міської організації партії Андрій Толстих.

"Ми переконані, що мітингуванням неможливо якісно для себе змінити вартість квартирної плати. Навпаки, така ситуація дає зайвий привід нарешті взяти управління своє власністю у свої ж руки. Коли людям не подобається те, що їм пропонує влада, а саме діючі тарифи за послуги, то Закон дає чудову змогу виправити це. І приклад роботи багатьох ОСББ доводить, що тариф може бути набагато меншим, а будинок буде отримувати набагато більше", - наголосив він.

Читайте также: Партия "За життя" в Днепре против повышения кварплаты, но добиваться отмены не будет

Дніпровська «Самопоміч» займається просвітницькою діяльністю –  підказує законні кроки створення ОСББ або як змінити постачальника послуг, допомагає в оформленні заявок від мешканців на міські програми співфінансування. Серед  членів партії є чудові керівники ОСББ, мешканці чиїх будинків вже відчули результат самокерування – заощадження та геть інші умови життя, розповіли у політичній силі.

"Сьогодні міський Департамент з питань енергоефективних технологій та ініціатив впроваджує Програму «Енергоефективна оселя» або, як називають у народі, «Теплі кредити». Суть механізму полягає у тому, що з міського бюджету відшкодовується позичальникам частина кредитних коштів, залучених рішенням співвласників (членів для ЖБК) або власника одноквартирного/двоквартирного житлового будинку на придбання енергоефективного обладнання. Також у програмі має можливість приймати участь ОСББ. В рамках цієї Програми міський голова вже підписав меморандум із чотирма державними банками", - зауважив Андрій Толстих.

Читайте также: Оппоблок будет добиваться отмены повышения кварплаты в Днепре, - Наталья Начарьян

 

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Самопомощь"
Подробнее
Председатель Днепровской городской организации партии "Самопомощь"
Подробнее
Комментарии
Анна
02.04.2018
Не надо наводить тень на плетень. Какое может быть ОСББ в доме ресурс которого истекает через 5 лет или уже вообще истек. Конечно в новостройках это имеет смысл, а в домах старой постройки ,особенно там где в основном живут малообеспеченные люди повесить себе на шею полуразваливающийся дом никто не хочет. А в самопомощи думают что они самые умные. Голову включите прежде чем нести такую чушь.
Владимир
02.04.2018
А если проще то это называется шантажом.
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю