Син Царьова судиться за будинок з переселенцями у Дніпропетровську (ВІДЕО)

07.02.2015 12:00

Син Олега Царьова Максим намагається через суд виселити з будинку батька переселенців зі сходу України. Перше судове засідання у цій справі мало відбутися 4 лютого 2015 року, але було перенесене на прохання захисту та з причини неявки позивача, передає "Громадське ТБ Дніпро".

За словами адвоката однієї з родин, які мешкають у будинку екс-нардепа, заселення відбулося за згодою дружини Царьова, а всі цінні речі були вивезені його представниками.

Цікавим також є той факт, що Максим Царьов отримав у власність 12/14 будинку в дарунок від матері 20 листопада 2014 року, про що свідчать нотаріально засвідчені документи. Проте достеменно відомо, що родина Царьових не з’являлася у Дніпропетровську протягом значно довшого часу.

Читайте також: Филатов: «Я ультрапатриот из правой оппозиции» (ИНТЕРВЬЮ)

Комментарии
Ванько
07.02.2015
В зону АТО его, а не судится с народом
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю