Суд у справі Яреми-Арбузова не відбувся, суддя зачинилась у залі засідань, - нардеп

05.12.2014 15:40

Нардеп Віталій Купрій повідомив, що розгляд скарги у справі Яреми-Арбузова не відбулось, бо суддя Печерського районного суду заченилась у залі засідання, начебто для розгляду іншої справи.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Засідання Печерського районного суду в справі Яреми-Арбузова не відбулось! Суддя Галина Матійчук очевидно ще не получила інструкції з Генпрокуратури яке рішення треба виносити і просто закрилась в залі суду начебто для проведення іншого засідання. Навіщо тоді було призначати мою справу на час, в який неможливо її прослухати?

Корумпований Печерський суд попав в патову ситуацію: з одного боку закон і громадські інтереси, а з іншого - корпоративна кругова порука, яка не дозволяє розпочинати кримінальне провадження проти свого колеги судді Підпалого, та бажання догодити Яремі з Арбузовим.

Проте так довго продовжуватись не може. В понеділок о 14:00 спливає гранічний термін розгляду моєї скарги. Після цього суддя Матійчук порушить вимоги ч.2 ст.306 КПК, а це є підставою для притягнення її до дисциплінарної відповідальності за п.2 ч.1 ст.83 Закону України "Про судоустрій і статус суддів".

Чекаємо понеділка. Дограєтесь пане судді та прокурори», - повідомив нардеп Купрій.

Нагадаємо, народний депутат Віталій Купрій подав скаргу до суду на генерального прокурора Віталія Ярему в питанні зняття арешту з рахунків екс-віце-прем'єра Сергія Арбузова, який розшукується за розкрадання державного майна в особливо великих розмірах.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
ВАЛЕРИЙ
07.12.2014
НАДО СПРАШИВАТЬ НЕЗАВИСИМО ОТ ДОЛЖНОСТИ ..И ОТВЕЧАТЬ.. ОТВЕТСВЕНОСТЬ НА ТАКОМ ПОСТУ ОБЯЗАТЕЛЬНА
кубик
05.12.2014
пока небудет народной люстрации всех предателей на столбы ничего неизменится я разве для того ходил на майдан что б ничего неменялось
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет