Завтра суд розгляне скарги про бездіяльність генпрокурора Яреми

04.12.2014 16:01

Нардеп з Дніпропетровщини Віталій Купрый повідомив, що завтра, 5 грудня, у київському суді розглянуть його скаргу про бездіяльність генпрокурора Віталія Яреми з приводу зняття арешту з рахунків Сершія Арбузова.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Завтра 05 грудня о 14:30 в кабінеті N405 будівлі суду по вул. Гайцана,4 відбудеться розгляд моєї скарги на бездіяльність генпрокурора Яреми за невнесення до ЄРДР відомостей про злочин судді, який зняв арешт з рахунків Арбузова. Слідчий суддя Макійчук Галина.

Запрошую всіх небайдужих громадян та ЗМІ для участі в цьому засіданні. Окремо запрошую депутатів Віталія Чепиногу та Мустафу Наєма, які ініціювали таке ж питання, спільно добиватись притягнення судді до кримінальної відповідальності». – повідомив нардеп.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю