Завтра суд розгляне скарги про бездіяльність генпрокурора Яреми

04.12.2014 16:01

Нардеп з Дніпропетровщини Віталій Купрый повідомив, що завтра, 5 грудня, у київському суді розглянуть його скаргу про бездіяльність генпрокурора Віталія Яреми з приводу зняття арешту з рахунків Сершія Арбузова.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Завтра 05 грудня о 14:30 в кабінеті N405 будівлі суду по вул. Гайцана,4 відбудеться розгляд моєї скарги на бездіяльність генпрокурора Яреми за невнесення до ЄРДР відомостей про злочин судді, який зняв арешт з рахунків Арбузова. Слідчий суддя Макійчук Галина.

Запрошую всіх небайдужих громадян та ЗМІ для участі в цьому засіданні. Окремо запрошую депутатів Віталія Чепиногу та Мустафу Наєма, які ініціювали таке ж питання, спільно добиватись притягнення судді до кримінальної відповідальності». – повідомив нардеп.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет