Соратника Тимошенко разыскивает налоговая милиция

14.05.2015 20:30

Главу Днепропетровской городской организации партии ВО «Батьківщина» Алексея Чеберду разыскивает налоговая милиция.

Об этом говорится в сюжете ТРК «Регион», сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Фото на доске объявлений в налоговой свидетельствует: Алексея Чеберду разыскивают. Текст под цветным фото гласит: разыскивается за совершение особо тяжкого преступления. Ему инкриминируют присвоение, растрату и завладение имуществом путем злоупотребления служебным положением.

Читайте также: Главой Днепропетровской "Батькивщины" стал сторонник политики Януковича

Напомним, в свое время Алексей Чеберда был директором государственной компании «Укргаздобыча» и, по его собственным словам, добился максимальных показателей добычи украинского газа.

По материалам сайта http://zabeba.li

В партии «ВО« Батьківщина »сказали, что господин Чеберда поехал в Киев.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Экс-председатель Днепропетровской городской организации партии ВО "Батькивщина"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет