Соратника Тимошенко разыскивает налоговая милиция

14.05.2015 20:30

Главу Днепропетровской городской организации партии ВО «Батьківщина» Алексея Чеберду разыскивает налоговая милиция.

Об этом говорится в сюжете ТРК «Регион», сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Фото на доске объявлений в налоговой свидетельствует: Алексея Чеберду разыскивают. Текст под цветным фото гласит: разыскивается за совершение особо тяжкого преступления. Ему инкриминируют присвоение, растрату и завладение имуществом путем злоупотребления служебным положением.

Читайте также: Главой Днепропетровской "Батькивщины" стал сторонник политики Януковича

Напомним, в свое время Алексей Чеберда был директором государственной компании «Укргаздобыча» и, по его собственным словам, добился максимальных показателей добычи украинского газа.

По материалам сайта http://zabeba.li

В партии «ВО« Батьківщина »сказали, что господин Чеберда поехал в Киев.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Экс-председатель Днепропетровской городской организации партии ВО "Батькивщина"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю