Штаб Нацзахисту просить губернатора заборонити мисливство на всій території області

31.07.2015 17:09

Штаб Національного захисту Дніпропетровської області оприлюднив з відкрите звернення до голови ДніпроОДА Валентина Резніченка.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Відкрите звернення  до Голови обласної державної адміністрації Дніпропетровської області

Відповідно до ст. ст. 2, 21, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. ст. 6, 8 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», з метою забезпечення заходів, спрямованих на запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, вимагаємо від Вас:

скасувати погодження відкриття мисливського сезону з 1 серпня 2015 р по всій території Дніпропетровської області та відізвати листа голові Дніпропетровської обласної організації Українського товариства мисливців та рибалок Тибану В.Ф. (0076851) вих. № 19-3539/0/2-15 від 28.07.2015 р.;

заборонити на всій території області всі мисливські сезони до завершення АТО на Сході країни.

Читайте також: Реванш кремлевских проектов на Днепропетровщине становится явью, - Колесников

Згідно отриманих нами розвідданих, під виглядом мисливців та рибалок під час сезону полювань через територію Дніпропетровської області можливе переміщення ворожих розвідувально-диверсійних груп, перевезення зброї та переміщення бойовиків у південному та південно-східному напрямках. Зважаючи на те, що Дніпропетровщина - область близька до лінії бойових дій, будь-які виїзди людей у лісо-степові зони в камуфляжному одязі зі зброєю можуть спричиняти підвищення напруження серед населення та перешкоджати роботі правоохоронних органів.

Крім того, вважаємо неприпустимим з морально-етичної точки зору добровільне вбивство тварин і птаства – живої беззахисної істоти - заради розваги, коли в країні другий рік поспіль гинуть її громадяни від ворожих куль (кожна людина зі зброєю, якщо вона не знаходиться на передовій, має забезпечувати захист і збереження державних ресурсів, до яких відносяться рослинний і тваринний світ).

Служба безпеки України в Дніпропетровській області підтримує заборону всіх мисливськіх сезонів до завершення АТО на сході країни.

У разі відмови у забороні мисливського сезону вимагаємо відставки голови Дніпропетровської ОДА та всіх його заступників.

Керівник  Штабу національного захисту Дніпропетровської області Ю.Береза

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-глава Штаба национальной защиты Днепропетровской области, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Охотник
31.07.2015
Да фиг с охотой. Береза решил через наезды свои ультиматумы порешать?
Боец
31.07.2015
Береза пластилиновый херой
Житель
31.07.2015
Береза накурился опять какой то дряни?
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю