Ще два злочини мера Дніпродзержинська Сафронова, - Купрій

03.04.2015 19:15

«Через дії та бездіяльність цього відомого на всю Дніпропетровщину корупціонера міський бюджет Дніпродзержинська втратив мільйони гривень лише на прикладі викладених мною фактів.

ТОВ «НВП «Алкіон» роками не сплачує орендну плату за користування земельною ділянкою. Протягом трьох років, з 2012 по 2015 рік, підприємство заборгувало місту вже 3 мільйони гривень, і щомісяця сума боргу збільшується майже на 100 тис. грн. Але мер Сафронов, знаючи про це, не зробив нічого, щоб змусити підприємство виконувати договірні зобов’язання та дотримуватися норм законодавства. Це як мінімум службова недбалість і три роки тюрми», - заявив нардеп Віталій Купрій на своїй сторінці у фейсбук.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Крім того, протягом 2012-2014 років Сафронов витратив близько 30 мільйонів гривень на фінансування збиткового комунального підприємства «Трамвай», хоча це є прямим порушенням бюджетного законодавства. В результаті, ці величезні кошти розчинилися в корупційних лабіринтах та були банально «проїдені», а інші статті бюджету натомість залишилися без фінансування. Ці дії мають ознаки злочину, передбаченого частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу - зловживання владою.

Своєю злочинною бездіяльністю Сафронов завдав громаді матеріальної шкоди на мільйони гривень. Тому вимагаю від прокурора Дніпропетровської області внести відомості про вказані правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, провести розслідування цих злочинів та притягнути до відповідальності мера-корупціонера Станіслава Сафронова.

Читайте також: "Подарок" от Президента: Александр Вилкул возвращается на Днепропетровщину

Зі свого боку хочу повідомити громадськість, що сьогодні у мене відбулась зустріч з главою Адміністрації Президента України Борисом Ложкіним. В розмові ми обговорили питання жорсткого розслідування злочинів режиму Януковича, зокрема в Дніпропетровській області. Мене запевнили, що зміна обласного прокурора ніяк не позначиться на принциповій позиції притягнення Вілкулів та Сафронових до кримінальної відповідальності. Також сьогодні були врегульовані всі інші спірні питання, одним з яких було розсекречування Адміністрацією Президента матеріалів «справи Гонгадзе», - зауважив Купрій.

Читайте також: Кто из депутатов Днепродзержинска поддержал Станислава Сафронова? (СПИСОК)

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепродзержинска
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Олег Ляшко дотримав слово, яке дав працівникам «Облавтодору» на Дніпропетровщині, що виб’є з уряду їхні борги по зарплаті. Про те, що дорожники вже 4 місяці не отримують чесно зароблені гроші, вони розповіли політику напередодні під час його візиту в область. Народний депутат вже наступного дня у парламенті поставив це питання руба перед прем’єр-міністром.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее

Протягом січня – лютого 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 218 кримінальних проваджень, з яких 65 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 33, із яких до суду скеровано 19 кримінальних проваджень, в тому числі: 13 – з обвинувальним актом, а 6 – для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Крім того, за 2 місяці поточного року за підслідністю направлено 11 кримінальних проваджень, 18 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж двох місяців 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 39 млн 117 тис. гривень.

Подробнее

«З січня по лютий 2019 року органами ДФС на Дніпропетровщині забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 17 млрд 237,2 млн грн, що перевищує надходження аналогічного періоду минулого року на 3 млрд 250,6 млн грн, або на 23,2%», - повідомила очільник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом двох місяців поточного року спрямовано 12 млрд 565 млн грн (в тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 3 млрд 666,7 млн грн), що на 2 млрд 262 млн грн (або на 22%) більше надходжень січня - лютого 2018 року.

До місцевих бюджетів області за відповідний період платниками регіону сплачено 4 млрд 672,2 млн гривень. Це на 988,6 млн грн (або на 26,8%) більше фактичних надходжень двох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - лютому 2019 року в області зібрано 2 млрд 395 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 460 млн грн (або на 23,8%).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат