Ще два злочини мера Дніпродзержинська Сафронова, - Купрій

03.04.2015 19:15

«Через дії та бездіяльність цього відомого на всю Дніпропетровщину корупціонера міський бюджет Дніпродзержинська втратив мільйони гривень лише на прикладі викладених мною фактів.

ТОВ «НВП «Алкіон» роками не сплачує орендну плату за користування земельною ділянкою. Протягом трьох років, з 2012 по 2015 рік, підприємство заборгувало місту вже 3 мільйони гривень, і щомісяця сума боргу збільшується майже на 100 тис. грн. Але мер Сафронов, знаючи про це, не зробив нічого, щоб змусити підприємство виконувати договірні зобов’язання та дотримуватися норм законодавства. Це як мінімум службова недбалість і три роки тюрми», - заявив нардеп Віталій Купрій на своїй сторінці у фейсбук.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Крім того, протягом 2012-2014 років Сафронов витратив близько 30 мільйонів гривень на фінансування збиткового комунального підприємства «Трамвай», хоча це є прямим порушенням бюджетного законодавства. В результаті, ці величезні кошти розчинилися в корупційних лабіринтах та були банально «проїдені», а інші статті бюджету натомість залишилися без фінансування. Ці дії мають ознаки злочину, передбаченого частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу - зловживання владою.

Своєю злочинною бездіяльністю Сафронов завдав громаді матеріальної шкоди на мільйони гривень. Тому вимагаю від прокурора Дніпропетровської області внести відомості про вказані правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, провести розслідування цих злочинів та притягнути до відповідальності мера-корупціонера Станіслава Сафронова.

Читайте також: "Подарок" от Президента: Александр Вилкул возвращается на Днепропетровщину

Зі свого боку хочу повідомити громадськість, що сьогодні у мене відбулась зустріч з главою Адміністрації Президента України Борисом Ложкіним. В розмові ми обговорили питання жорсткого розслідування злочинів режиму Януковича, зокрема в Дніпропетровській області. Мене запевнили, що зміна обласного прокурора ніяк не позначиться на принциповій позиції притягнення Вілкулів та Сафронових до кримінальної відповідальності. Також сьогодні були врегульовані всі інші спірні питання, одним з яких було розсекречування Адміністрацією Президента матеріалів «справи Гонгадзе», - зауважив Купрій.

Читайте також: Кто из депутатов Днепродзержинска поддержал Станислава Сафронова? (СПИСОК)

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепродзержинска
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Станом на 1 травня 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму 11,4 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні - квітні поточного року 323 справ на суму 314,8 млн грн на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 201 справу на суму 267,1 млн грн, що складає 62,2 % від загальної суми розглянутих судами справ.

Із загальної кількості адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДФС Дніпропетровської області більшу частину складають справи про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень – рішень.

Так, з початку року на розгляді у судах знаходилось 4727 таких справ на суму 9,0 млрд гривень. З них судами розглянуто 196 справ на суму 113,0 млн грн, з яких на користь органів ДФС вирішено 122 справи на суму 65,2 млн гривень.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом прокуратури області припинили роботу міжрегіонального конвертаційного центру, через який було проконвертовано понад 1 млрд грн.

У рамках розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 205, ч. 2 ст. 209 КК України було встановлено групу осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки, підприємствам державної та комунальної форми власності Київської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей та м. Києва з формування штучного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Зокрема, встановлено, що учасниками злочинної групи здійснено реєстрацію та придбання низки підконтрольних підприємств, на рахунки яких «клієнти» «конверту» перераховували грошові кошти за нібито придбані ТМЦ (товари та послуги).

Отриману такими шляхами готівку фігуранти передавали замовникам незаконних послуг, за винятком «винагороди» у розмірі 10-13% від суми конвертації.

Таким чином протягом 2018-2019 років через рахунки компаній, які входили до складу конвертцентру, було проконвертовано понад 1 млрд. грн.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях, за місцями проживання фігурантів та їх транспортних засобах з незаконного обігу вилучено 567 тис. гривень готівкою, 53 печатки, 2 електронних ключа, 13 одиниць комп’ютерної техніки, 30 мобільних телефонів, 31 банківську картку, 15 електронних носіїв інформації, фінансово-бухгалтерську документацію, чорнові записи та травматичний пістолет 9 мм марки „SHMEISSER PSH 790” без дозвільних документів та 13 набоїв до нього.

Окрім того, накладено арешт на 3,4 млн грн ліміту суми ПДВ на рахунках компаній-фігурантів в СЕА ПДВ.

Слідство триває.

 

Подробнее

Доходи місцевих бюджетів Дніпропетровської області за січень – квітень 2019 року склали 9 млрд 437,7 млн грн, що на 2 млрд 145 млн грн більше аналогічного періоду 2018 року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Більше половини надходжень у місцеві скарбниці Дніпропетровського регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума склала 5 млрд 223,3 млн грн, що перевищує минулорічні показники майже на 1 млрд 18,5 млн гривень.

Наступною за рівнем надходжень є плата за землю. Її власники та землекористувачі сплатили протягом 2019 року майже 1 млрд 601,1 млн грн,  що на 402,1 млн грн більше аналогічного періоду минулого року.

Замикає трійку лідерів єдиний податок. Впродовж чотирьох місяців 2019 року спрощенці області сплатили 923,8 млн грн, що на 171,6 млн грн більше рівня 2018 року.

Подробнее

Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області з початку 2019 року забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) на рівні 5 млрд 24,8 млн гривень. Цьогорічний показник перевищує минулорічну суму сплати єдиного внеску за аналогічний період на 887,1 млн грн або на 21,0 %. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Протягом квітня 2019 року фактичні надходження єдиного внеску склали 1 млрд 381,3 млн грн, що на 235,3 млн грн більше квітня 2018 року.

 «Варто відзначити, що такий ріст – результат комплексу заходів, що втілюються представниками усіх гілок влади та контролюючими органами у напрямку легалізації праці. Спілкуючись з працедавцями - порушниками, фахівці ДФС  вважають, що норми закону у сфері оплати праці мають  винятковий пріоритет. Тож, легальний ринок праці – це стабільні надходження до бюджетів та гарантоване соціальне і пенсійне забезпечення», - зазначила Оксана Томчук.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет