Ще два злочини мера Дніпродзержинська Сафронова, - Купрій

03.04.2015 19:15

«Через дії та бездіяльність цього відомого на всю Дніпропетровщину корупціонера міський бюджет Дніпродзержинська втратив мільйони гривень лише на прикладі викладених мною фактів.

ТОВ «НВП «Алкіон» роками не сплачує орендну плату за користування земельною ділянкою. Протягом трьох років, з 2012 по 2015 рік, підприємство заборгувало місту вже 3 мільйони гривень, і щомісяця сума боргу збільшується майже на 100 тис. грн. Але мер Сафронов, знаючи про це, не зробив нічого, щоб змусити підприємство виконувати договірні зобов’язання та дотримуватися норм законодавства. Це як мінімум службова недбалість і три роки тюрми», - заявив нардеп Віталій Купрій на своїй сторінці у фейсбук.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Крім того, протягом 2012-2014 років Сафронов витратив близько 30 мільйонів гривень на фінансування збиткового комунального підприємства «Трамвай», хоча це є прямим порушенням бюджетного законодавства. В результаті, ці величезні кошти розчинилися в корупційних лабіринтах та були банально «проїдені», а інші статті бюджету натомість залишилися без фінансування. Ці дії мають ознаки злочину, передбаченого частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу - зловживання владою.

Своєю злочинною бездіяльністю Сафронов завдав громаді матеріальної шкоди на мільйони гривень. Тому вимагаю від прокурора Дніпропетровської області внести відомості про вказані правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, провести розслідування цих злочинів та притягнути до відповідальності мера-корупціонера Станіслава Сафронова.

Читайте також: "Подарок" от Президента: Александр Вилкул возвращается на Днепропетровщину

Зі свого боку хочу повідомити громадськість, що сьогодні у мене відбулась зустріч з главою Адміністрації Президента України Борисом Ложкіним. В розмові ми обговорили питання жорсткого розслідування злочинів режиму Януковича, зокрема в Дніпропетровській області. Мене запевнили, що зміна обласного прокурора ніяк не позначиться на принциповій позиції притягнення Вілкулів та Сафронових до кримінальної відповідальності. Також сьогодні були врегульовані всі інші спірні питання, одним з яких було розсекречування Адміністрацією Президента матеріалів «справи Гонгадзе», - зауважив Купрій.

Читайте також: Кто из депутатов Днепродзержинска поддержал Станислава Сафронова? (СПИСОК)

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепродзержинска
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат