Кто из депутатов Днепродзержинска поддержал Станислава Сафронова? (СПИСОК)

31.03.2015 12:00

Общественные активисты Днепродзержинска подводят итоги сессии городского совета, которая состоялась в минувшую пятницу, пишет сайт "Кстати".

Как известно, на сессии не удалось набрать необходимое количество голосов (51) для отставки городского головы Станислава Сафронова. Не получилось из-за того, что часть депутатов вовсе не пришла на сессию, а часть – не поддержала запрос ни о досрочном прекращении полномочий мэра, ни о выражении ему недоверия.

Читайте также: В Никополе депутаты не считают Россию страной-агрессором

На вчерашний день был готов список тех депутатов, которые просто не явились на сессию. Это – Валерий Богданович, Сергей Боговик, Сергей Волосов, Николай Вращук, Александр Губа, Сергей Диденко, Сергей Железняк, Людмила Загородняя, Владимир Ивко, Глеб Морохов, Константин Переверзев, Елена Рукавишникова, Сергей Ткаченко, Радислав Федоренко, Тарас Филимонов, Василий Фортуна, Максим Чичкань, Александр Чичкань, Александр Шандра и Тарас Шевченко.

У части из этих депутатов есть уважительные причины неявки, у остальных – причины неизвестны.
Кроме того, активисты подготовили и список депутатов, которые во время открытого голосования не поддержали инициативу о выражении недоверия городскому голове Станиславу Сафронову. Фактически поддержали Сафронова депутаты Марина Гурская, Галина Куропятникова, Анатолий Савенко, Андрей Хитров, Светлана Колисниченко, Валентина Игнатова, Валерий Колиуш, Юрий Лысяк, Игорь Лесничий, Игорь Пильгуй. Ушли перед голосованием за недоверие и тем самым обеспечили недостаток количества голосов: Сергей Квак, Юрий Литвиненко, Александр Галагуза, Жанетта Сокуренко, Николай Полынько и Владимир Селищев.

Таким образом, на руках у общественников оказались списки тех депутатов Днепродзержинского горсовета, которые так или иначе способствовали тому, чтобы мэр города Станислав Сафронов оставался на своей должности. Сейчас активисты выясняют номера телефонов этих депутатов, которые затем будут обнародованы в сети Интернет и в листовках, чтобы каждый избиратель нашего города мог позвонить своему депутату и высказать ему мнение по поводу того, как депутат выражает волю местной общины.

Читайте также: К команде Коломойского присоединился скандальный экс-регионал

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепродзержинска
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский