Кто из депутатов Днепродзержинска поддержал Станислава Сафронова? (СПИСОК)

31.03.2015 12:00

Общественные активисты Днепродзержинска подводят итоги сессии городского совета, которая состоялась в минувшую пятницу, пишет сайт "Кстати".

Как известно, на сессии не удалось набрать необходимое количество голосов (51) для отставки городского головы Станислава Сафронова. Не получилось из-за того, что часть депутатов вовсе не пришла на сессию, а часть – не поддержала запрос ни о досрочном прекращении полномочий мэра, ни о выражении ему недоверия.

Читайте также: В Никополе депутаты не считают Россию страной-агрессором

На вчерашний день был готов список тех депутатов, которые просто не явились на сессию. Это – Валерий Богданович, Сергей Боговик, Сергей Волосов, Николай Вращук, Александр Губа, Сергей Диденко, Сергей Железняк, Людмила Загородняя, Владимир Ивко, Глеб Морохов, Константин Переверзев, Елена Рукавишникова, Сергей Ткаченко, Радислав Федоренко, Тарас Филимонов, Василий Фортуна, Максим Чичкань, Александр Чичкань, Александр Шандра и Тарас Шевченко.

У части из этих депутатов есть уважительные причины неявки, у остальных – причины неизвестны.
Кроме того, активисты подготовили и список депутатов, которые во время открытого голосования не поддержали инициативу о выражении недоверия городскому голове Станиславу Сафронову. Фактически поддержали Сафронова депутаты Марина Гурская, Галина Куропятникова, Анатолий Савенко, Андрей Хитров, Светлана Колисниченко, Валентина Игнатова, Валерий Колиуш, Юрий Лысяк, Игорь Лесничий, Игорь Пильгуй. Ушли перед голосованием за недоверие и тем самым обеспечили недостаток количества голосов: Сергей Квак, Юрий Литвиненко, Александр Галагуза, Жанетта Сокуренко, Николай Полынько и Владимир Селищев.

Таким образом, на руках у общественников оказались списки тех депутатов Днепродзержинского горсовета, которые так или иначе способствовали тому, чтобы мэр города Станислав Сафронов оставался на своей должности. Сейчас активисты выясняют номера телефонов этих депутатов, которые затем будут обнародованы в сети Интернет и в листовках, чтобы каждый избиратель нашего города мог позвонить своему депутату и высказать ему мнение по поводу того, как депутат выражает волю местной общины.

Читайте также: К команде Коломойского присоединился скандальный экс-регионал

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепродзержинска
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю