«Шествию» раненых не видно конца, - главврач больницы им. Мечникова

17.10.2016 09:04

Главный врач Днепропетровской областной клинической больницы им. Мечникова Сергей Рыженко рассказал, что за неделю в медучреждение поступило 16 раненых.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Они всеми видами транспорта доставляются в больницу Мечникова.

Сохраняя спокойствие при тяжелых минно-взрывных ранениях. 

Из-за всех сил стараются отвечать на вопросы.

Последний, не хочется говорить крайний, Андрей, 43 года, старший лейтенант ВСУ, доставлен поездом с ранением плеча, обеих голеней, разбитыми костями и вырванными мышцами.

100% показание к ампутации.

Группа хирургов-травматологов старается зацепиться за ниточку, чтобы спасти ноги.

P.S.: Всего из зоны АТО доставлено за неделю 16 человек.

12 – с минно-взрывными травмами, 10 – госпитализировано в реанимацию из-за тяжести ранений", - написал он.

Читайте также: В Днепре прошел первый в Украине военный марш ко Дню защитника Украины (ФОТО).

 

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 6-7 созывов
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Станом на 01.11.2018 у Дніпропетровській області працюють 92 тисячі 508 фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

Понад 12,3 тисяч підприємців обрали першу групу спрощеної системи оподаткування, майже 42,4 тисячі зареєстровані на другій групі та 37,8 тисяч працюють, обравши третю групу спрощеної системи оподаткування.

З січня по жовтень поточного року «спрощенці» - фізичні особи Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів 1 млрд 314,5 млн грн єдиного податку, що на 295,0 млн грн, або на 28,9%, більше, ніж за відповідний період 2017 року.

За дев’ять місяців поточного року підприємцями платниками єдиного податку ІІІ групи задекларовано валового доходу на загальну суму 18 млрд 238,3 млн грн, що на 5 млрд 42,7 млн грн більше ніж за аналогічний період минулого року (або на 38,2%), сума єдиного податку до сплати склала 865,6 млн грн, що на 226,5 млн грн більше ніж за січень - жовтень 2017 року (або на 35,4%).

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось