В Днепре прошел первый в Украине военный марш ко Дню защитника Украины (ФОТО)

14.10.2016 21:04

Встречи с военными побратимами, полевая кухня, песни о пережитом на войне, награды Героям - так на Днепропетровщине отмечают День защитника Украины. Изюминка праздника - масштабный военный марш. К нему присоединились бойцы Вооруженных Сил Украины, Нацгвардии, добровольческих батальонов, в целом - около тысячи человек. Они прошли от Днепропетровской ОГА до Музея АТО.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

«На призыв поучаствовать в военном марше откликнулось очень много ребят. Со всей области приехало около тысячи бойцов. Это представители разных славных подразделений: 17-я танковая, 25-я аэромобильная, 93-я  механизированная бригады, добровольческие батальоны. Все те, кто внес вклад в защиту независимости страны. Сегодня будет минимум официальных мероприятий и максимум возможностей для ребят просто пообщаться», - рассказал участник АТО, советник председателя Днепропетровской ОГА Иван Начовный.

Несмотря на пасмурную погоду, поздравить ребят с праздником пришли неравнодушные горожане.

Защитники торжественно прошли по улицам Старокозацкая, Фабра и проспекту Дмитрия Яворницкого.

Участники фестиваля «Песни, рожденные в АТО» исполнили авторские композиции о пережитом в донбасских окопах.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю