Председатель облсовета Пригунов хочет сохранить «схемы», - общественники

13.03.2017 11:56

Общественный активист Денис Селин заявил, что Днепропетровский облсовет затягивает передачу больниц на баланс Днепра, потому что хочет назначать главврачей по своему усмотрению.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Почти всех главврачей в области назначает областной совет. Срок контракта 5 лет. В 2017 году у 161 одного главврача заканчивается контракт. При этом у 105 главврачей контракт заканчивается в июне.

Читайте также: За назначения некоторых главврачей в Днепре хотят выставить ценник в $50 тыс, - активист

Тут много полемики идет, что Днепр не выделяет деньги на больницы не в их подчинении, а облсовет не передает больницы на баланс городов. 

Цель Глеба Пригунова – максимально затянуть процесс,, максимум до 2018 года, а минимум  - до конца июля. Чтобы облсовет успел назначить врачей, и была возможность за назначения получать десятки тысяч долларов за «содействие». Потому он будет создавать различные форумы и группы, чтоб еще год забалтывать вопрос.

На сайте облсовета нет и нашего решения о процедуре прозрачного выбора директоров больниц. Ответственность за непубликацию полностью лежит на Глебе Пригунове», - написал он.

Читайте также: Председатель облсовета не заинтересован в открытости, - общественники

Фото: dnipropetrovsk.solydarnist.org

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровского областного совета, депутат облсовета, глава Днепропетровской областной организации партии "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Глава общественной организации "ГромКонтроль"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю