Председатель облсовета не заинтересован в открытости, - общественники

11.03.2017 13:13

Общественный активист Денис Селин заявил, что заявления главы Днепропетровского облсовета Глеба Пригунова об открытости этой структуры являются «циничным враньем».

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Глава облсовета Глеб Пригунов на конференции городов рассказывал, какой он открытый, и как все открыто в облсовете, но по факту - это циничное вранье. Разберем детально это вранье про открытость.

1) Госзакупки облсовета закрыты, распоряжение по ProZorro от 3000 не то что не принято, проект распоряжения даже не опубликован на сайте.


2) Вход в облсовет по пропускам. хотя подписаны правки https://goo.gl/wM4flP, но чиновники облсовета на все забили, и, похоже, открытостью там и не пахнет. Вот текущий пункт о пропускной системе https://goo.gl/jITrjE . Вот ответ облсовета https://dostup.pravda.com.ua/r…/rozporiadzhiennia_pro_vkhid… 

3) Более трети распоряжений облсовета банально не публикуются, чем нарушается закон. (Список распоряжений можно смотретьhttp://oblrada.dp.gov.ua/category/documents/rozp-general/)», - написал он.

Читайте также: В Днепре детективы НАБУ пришли с обыском в налоговую

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепропетровского областного совета, депутат облсовета 6 - 7 созывов, председатель Днепропетровской областной организации партии "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Глава общественной организации "ГромКонтроль"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Станом на 01.11.2018 у Дніпропетровській області працюють 92 тисячі 508 фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

Понад 12,3 тисяч підприємців обрали першу групу спрощеної системи оподаткування, майже 42,4 тисячі зареєстровані на другій групі та 37,8 тисяч працюють, обравши третю групу спрощеної системи оподаткування.

З січня по жовтень поточного року «спрощенці» - фізичні особи Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів 1 млрд 314,5 млн грн єдиного податку, що на 295,0 млн грн, або на 28,9%, більше, ніж за відповідний період 2017 року.

За дев’ять місяців поточного року підприємцями платниками єдиного податку ІІІ групи задекларовано валового доходу на загальну суму 18 млрд 238,3 млн грн, що на 5 млрд 42,7 млн грн більше ніж за аналогічний період минулого року (або на 38,2%), сума єдиного податку до сплати склала 865,6 млн грн, що на 226,5 млн грн більше ніж за січень - жовтень 2017 року (або на 35,4%).

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось