За назначения некоторых главврачей в Днепре хотят выставить ценник в $50 тыс, - активист

03.03.2017 13:03

Общественный активист Денис Селин заявил, что на рассмотрение Днепропетровского облсовета был подан проект решения о более прозрачной процедуре отбора руководителей в структурах, подчиненных облсовету.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Договорняки при назначениях главврачей в больницах, директоров коммунальных предприятий и коммунальных заведений уже многих не смущают.  Мы решили это изменить. Разработали и подали проект решения о более прозрачной процедуре отбора руководителей в структурах, подчиненных облсовету.

Пробуем сломать шахматку ряда руководителей фракции, согласно которой руководители больниц назначаются по договоренностям и квотам. У многих глав врачей заканчиваются трудовые контракты летом, и это одна из причин, почему больницы не были переданы из области в город Днепр. Ведь шахматка распределения существует еще с прошлого года. И за некоторые назначения хотят выставить ценник в 50 000$», - рассказал он.

Читайте также: Губернатор предложил вариант решения в споре Днепра и области за больницы

Как это повлияет на рейтинг:
Глава общественной организации "ГромКонтроль"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось