«Правий сектор» навчав містян зброєзнавству та ідеології українського націоналізму (ФОТО)

23.03.2015 09:14

22 березня у Дніпропетровську відбувся вишкіл для цивільного населення. Всі бажаючі отримали знання з загального зброєзнавства, військової медицини, тактики та ідеології українського націоналізму.

До проведення вишколу приєднався солонянський підрозділ 14 ЗБАТ'у ДУК ПС, повідомляють його представники на офіційній сторінці у фейсбук.

Про це пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Ми плануємо й надалі проводити навчання для цивільних по всій прифронтовій Дніпропетровській області. А також вкотре повідомляємо про продовження мобілізації в 14 запасний батальйон Добровольчого Українського Корпусу «Правий Сектор», - зазначається у повідомленні.

Телефон мобілізаційного центру: 097 368 56 82

Читайте також: Коломойський не планує найближчим часом створювати власну політичну силу

Как это повлияет на рейтинг:
Партия "Правый сектор"
Подробнее
Комментарии
ДяДяЖеНя
23.03.2015
Интересней было бы узнать как и чем вычищать улицы и подворотни загаженые, а не о том каким оружием и кого убивать.
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет