Коломойський не планує найближчим часом створювати власну політичну силу

23.03.2015 07:55

чГолова Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський вважає, що в Україні повинні з’являтися нові політичні сили та рухи, однак створювати власний політичний проект очільник Дніпропетровщини найближчим часом не планує.  

Про це Ігор Коломойський розповів в ексклюзивному інтерв'ю програмі ТСН.Тиждень, пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу ОДА.

«Я не є великим фаном ідеї створення політичного проекту. На цьому етапі. Якщо ж доведеться чи щось мене змусить. Ніколи не кажи: "Ніколи!". Але думок про створення немає. Хоча вважаю, що в нас повинні бути нові політичні сили, нові політичні рухи», - наголосив губернатор.

Він додав, що почав цікавитися політикою в останні роки через бурхливі політичні події в Україні. Зокрема, коли впала система влади Януковича, яка вважалася непохитною.

Читайте також: Коломойскому приписывают создание новой группы в Раде

«Вважаю, що в Януковича була головна стратегічна помилка – аби він тоді підписав угоду про асоціацію України з Євросоюзом, то був би він президентом до 2020 року. І ніяких Революцій Гідності не сталося б, і не було б цього конфлікту, і не було б смертей людей. Минув рік і нам сьогодні є над чим замислитися і є що проаналізувати… Хоча, хочу ще раз сказати, що повністю провина лежить на Януковичу.  Він здійснив трагічну фатальну помилку, яка поламала все його життя і поламала, на превеликий жаль, спотворила, знищила життя тисяч людей. І фактично довела нашу країну до грані розвалу. Це така ціна однієї помилки», - сказав Ігор Коломойський.

Читайте також: Нынешний губернатор контролирует бывшего?

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
А. Мальцев
23.03.2015
Все слова Коломойского,сказанные вслух,серьезно воспринимать нельзя.Я это понял давно,когда начал тесно сотрудничать с евреями.Они так воспитаны своей верой,обманывать нельзя только своих.Гоев- обманывать во благо.Как губернатор ,я вам скажу, он полный ноль.Год на посту губернатора и регион не получил никакого развития.Списывать все на войну нельзя,а если она продлиться еще долго,так что теперь и не жить?Не строить дороги,не развивать инфраструктуру,не работать законам и не наказывать регионалов,которые били своих сограждан,потому что так не хотелось перемен.Может хватит лапши на уши и видимость работы,а Игорь Валерьевич???
Последние записи в блогах

Народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка повідомив, що Міністерство фінансів планує до кінця лютого позичити значний об’єм коштів у валюті під гарантії Світового банку, а це означає, що влада прискореними темпами робить нові борги.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат