Коломойський не планує найближчим часом створювати власну політичну силу

23.03.2015 07:55

чГолова Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський вважає, що в Україні повинні з’являтися нові політичні сили та рухи, однак створювати власний політичний проект очільник Дніпропетровщини найближчим часом не планує.  

Про це Ігор Коломойський розповів в ексклюзивному інтерв'ю програмі ТСН.Тиждень, пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу ОДА.

«Я не є великим фаном ідеї створення політичного проекту. На цьому етапі. Якщо ж доведеться чи щось мене змусить. Ніколи не кажи: "Ніколи!". Але думок про створення немає. Хоча вважаю, що в нас повинні бути нові політичні сили, нові політичні рухи», - наголосив губернатор.

Він додав, що почав цікавитися політикою в останні роки через бурхливі політичні події в Україні. Зокрема, коли впала система влади Януковича, яка вважалася непохитною.

Читайте також: Коломойскому приписывают создание новой группы в Раде

«Вважаю, що в Януковича була головна стратегічна помилка – аби він тоді підписав угоду про асоціацію України з Євросоюзом, то був би він президентом до 2020 року. І ніяких Революцій Гідності не сталося б, і не було б цього конфлікту, і не було б смертей людей. Минув рік і нам сьогодні є над чим замислитися і є що проаналізувати… Хоча, хочу ще раз сказати, що повністю провина лежить на Януковичу.  Він здійснив трагічну фатальну помилку, яка поламала все його життя і поламала, на превеликий жаль, спотворила, знищила життя тисяч людей. І фактично довела нашу країну до грані розвалу. Це така ціна однієї помилки», - сказав Ігор Коломойський.

Читайте також: Нынешний губернатор контролирует бывшего?

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
А. Мальцев
23.03.2015
Все слова Коломойского,сказанные вслух,серьезно воспринимать нельзя.Я это понял давно,когда начал тесно сотрудничать с евреями.Они так воспитаны своей верой,обманывать нельзя только своих.Гоев- обманывать во благо.Как губернатор ,я вам скажу, он полный ноль.Год на посту губернатора и регион не получил никакого развития.Списывать все на войну нельзя,а если она продлиться еще долго,так что теперь и не жить?Не строить дороги,не развивать инфраструктуру,не работать законам и не наказывать регионалов,которые били своих сограждан,потому что так не хотелось перемен.Может хватит лапши на уши и видимость работы,а Игорь Валерьевич???
Последние записи в блогах

Олег Ляшко дотримав слово, яке дав працівникам «Облавтодору» на Дніпропетровщині, що виб’є з уряду їхні борги по зарплаті. Про те, що дорожники вже 4 місяці не отримують чесно зароблені гроші, вони розповіли політику напередодні під час його візиту в область. Народний депутат вже наступного дня у парламенті поставив це питання руба перед прем’єр-міністром.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее

Протягом січня – лютого 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 218 кримінальних проваджень, з яких 65 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 33, із яких до суду скеровано 19 кримінальних проваджень, в тому числі: 13 – з обвинувальним актом, а 6 – для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Крім того, за 2 місяці поточного року за підслідністю направлено 11 кримінальних проваджень, 18 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж двох місяців 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 39 млн 117 тис. гривень.

Подробнее

«З січня по лютий 2019 року органами ДФС на Дніпропетровщині забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 17 млрд 237,2 млн грн, що перевищує надходження аналогічного періоду минулого року на 3 млрд 250,6 млн грн, або на 23,2%», - повідомила очільник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом двох місяців поточного року спрямовано 12 млрд 565 млн грн (в тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 3 млрд 666,7 млн грн), що на 2 млрд 262 млн грн (або на 22%) більше надходжень січня - лютого 2018 року.

До місцевих бюджетів області за відповідний період платниками регіону сплачено 4 млрд 672,2 млн гривень. Це на 988,6 млн грн (або на 26,8%) більше фактичних надходжень двох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - лютому 2019 року в області зібрано 2 млрд 395 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 460 млн грн (або на 23,8%).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат