Под окнами Резниченко собрался митинг против Филатова (ФОТО)

13.01.2017 13:53

Сегодня, 13 января, возле здания Днепропетровской облгосадминистрации состоялась акция протеста, в ходе которой митингующие потребовали от губернатора Валентина Резниченко прекратить действия мэра Днепра Бориса Филатова по демонтажу МАФов.

Об этом Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ»  стало известно из сообщений днепрян в соцсетях.

Перед присутствующими выступил глава общественной организации «Самозащита предпринимателей» Виктор Боровинский, а также первый заместитель председателя ОГА Олег Кужман. Последний пообещал, что требования протестантов будут рассмотрены губернатором и посоветовал людям расходиться.

Читайте также: Битва за Днепр Бориса Филатова: итоги и последствия

На митинги были замечены депутаты Днепровского горсовета Загид Краснов и Екатерина Збарская.

Читайте также: Загид Краснов: от поражений к новым надеждам

Фото: Сергей Сергеев.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Депутат Днепропетровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Днепропетровская областная общественная организация "Самозащита предпринимателей"
Подробнее
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, первый заместитель председателя ОГА
Подробнее
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Павло
13.01.2017
Не "собрался митинг", а "согнали на митинг"
Гость
13.01.2017
"Днепр за порядок", т.е. когда наставлено куча киосков возле которых, извиняюсь, ссут и срут - это порядок? На пешеходных зонах уже даже пройти невозможно из-за этих МАФов. Улицы не улицы а какой-то бесконечный базар.
Днепр
13.01.2017
Загид дал по 100 грн., замерзли, как собаки. Ему за его же мафы платят по более.
хе-хе
13.01.2017
вот он и организатор проплаченной акции своей персоной, а сзади должны где-то стоять джипы с серией ае 5555
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю