По двум округам на Днепропетровщине новые самодвиженцы

17.09.2014 15:00

16 сентября Центральная избирательная комиссия зарегистрировала кандидатами в депутаты Верховной Рады Украины Василия Астиона (в округе № 39) и Владимира Залунина (в округе № 36).

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

«Осознавая свою ответственность перед избирателями, народом Украины, готов взять на себя обязательства в решении проблем страны, избирательного округа № 39 на общегосударственном уровне. Все свои организаторские способности, умение и опыт готов применить в законотворческой деятельности», - говорится в предвыборной программе Василия Астиона.

Напомним, 39 одномандатный избирательный округ с центром в пгт. Васильковка также включает в себя г. Синельниково, Синельниковский, Васильковский, Межевской, Петропавловский и Покровский районы. 

Второй зарегистрированный 16 сентября самовыдвиженец - Владимир Залунин (беспартийный). Баллотируется по 36 одномандатному избирательному округу, в который входят города Павлоград (центр округа), Первомайск, Терновка и Павлоградский район.

Согласно предвыборной программы кандидата в нардепы, стратегически важними шагами он видит создание правительства национального единства, децентрализацию власти, немедленное разоружение незаконных формирований и прекращение олигархизации власти.

Как ранее сообщалось, на Днепропетровщине зарегистрировались два мажоритарщика от партии «Громадська сила».

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет