На Днепропетровщине зарегистрировались два мажоритарщика от партии «Громадська сила»

16.09.2014 15:01

15 сентября на 24 и 26 одномандатных округах зарегистрировались кандидаты в народные депутаты Украины от партии «Громадська сила» Панченко Андрей Иванович и Афанасьев Александр Анатольевич.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

В предвыборной программе кандидата Афанасьева сказано, что приоритетом является обеспечение прав человека и гражданина и благосостояние каждой семьи.

«Моей главной целью является обеспечить достойный уровень жизни и исправить вопиющую несправедливость со стороны государства к населению, которую за 23 года независимости нашего государства не была в состоянии исправить предыдущая власть», - говорится в документе.

Андрей Панченко называет «себя управленцем нового поколения», который «имея глубокий опыт работы, как в государственном, так и в частном секторе экономики», настаивает «на том, что пришло время неотложных изменений в нашем обществе».

«Как политик нового поколения обещаю, что приложу максимум усилий для того, чтобы наша родная Днепропетровщина вернула себе былую славу передового региона Украины», - говорится в предвыборной программе Андрея Панченко.

Напомним, 24 округ включает в себя: Индустриальный район, часть Самарского района города Днепропетровска - избирательные участки № 121444 - 121463, 121467 - 121479, 121481; 26 округ : Бабушкинский район, часть Кировского района города Днепропетровска (избирательные участки № 121286 - 121291, 121293 - 121298, 121310 - 121315), поселок городского типа Авиаторское Днепропетровского городского совета.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-заместитель мэра Днепропетровска
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю