Оппоблок требует создать в горсовете комиссию по контролю за расходами бюджета

01.03.2016 12:03

Фракция «Оппозиционный блок» требует создать временную комиссию по контролю над расходованием бюджетных средств.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу политической силы.

Врачи, учителя и другие работники бюджетной сферы Днепропетровска не получат надбавок к заработным платам в 2016 году. Как заявил заместитель Филатова, руководитель фракции «Укроп» в горсовет Михаил Лысенко в эфире программы «Грани» на 34 телеканале, это связано с тем, что программу по выплате надбавок бюджетникам не включили и не включат в бюджет города на этот год. Согласно заявлению Михаила Лысенко, причина тому – отсутствие в бюджете денег.

«Когда Филатов подписывал, принятую депутатами программу, он не сказал, что денег на обеспечение выплат нет, – сказала руководитель фракции «Оппозиционный блок» Наталья Начарьян. - В конце декабря 2015 года 543 миллиона гривен были, а в бюджете, который кулуарно расписывает так называемая промэрская коалиция денег уже нет. Это еще одно доказательство того, что бюджетные средства, предназначенные на выплату надбавок учителям и врачам и другим бюджетникам, пошли в карман Филатову и на скупку «тушек»».

В связи с этим руководитель фракции «Оппозиционный блок» Наталья Начарьян потребовала создать из депутатов трех фракций, не вошедших в постоянную бюджетную комиссию, временную комиссию по контролю над расходованием бюджетных средств.

«Во временную депутатскую комиссию должны войти представители  фракций БПП-Солидарность, Оппозиционный блок и Громадська сила, которые не представлены в постоянной комиссии по вопросам бюджета и финансов, - подчеркнула Наталья Начарьян. – Именно такого бесконтрольного доступа к бюджету Филатов и добивался, блокируя на протяжении 3 месяцев работу горсовета и скупая «тушек». Мы не позволим Филатову воровать у горожан».

Напомним, что 29 февраля прошла сессия Днепропетровского городского совета, на которой «тушки», прошедшие в горсовет по спискам Оппозиционного блока, но продавшиеся Филатову, получили за свое предательство руководящие должности. Ранее, за предательство интересов горожан «тушки» были исключены из партии и фракции «Оппозиционный блок».

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
некролог
01.03.2016
конешно-филе надо покупать нэцке по 300 000 долларолв штука..Коллекционер ёпта.
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю