Олейник прогнозирует успех новых политсил на местных выборах

16.04.2015 19:58

Новые политические партии будут иметь благоприятные условия для успеха на местных выборах осенью 2015 года.

Об этом в эфире «9 канала» заявил заместитель председателя Днепропетровской областной государственной администрации Святослав Олейник, пишет сайт "ВидеоНовости".

«Возникнут новые политические движения, и они будут иметь хорошее право на жизнь. Они уже будут базироваться на понимании тех ошибок, которые совершили другие», - заявил политик.

Олейник считает, что, несмотря на просчеты провластных политических сил и конфликты внутри коалиции, «Оппозиционный блок» все же не сможет рассчитывать на победу на местных выборах.

«Оппозиционные силы сейчас находятся в выгодном положении, ведь власть на всех уровнях дает огромное количество поводов для того, чтобы оппозиционная риторика была удобной и комфортной. Но избиратели научились хорошо отличать популистскую риторику оппозиции от реального понимания существующих проблем, поэтому «Оппозиционный блок» возьмет какой-то свой процент, но не больше», - констатировал он.

Читайте также: Святослав Олейник рассказал о подготовке своей партии к выборам

Олейник также спрогнозировал усиление жесткой конкуренции между нынешними партиями власти, что приведет к потере их рейтингов в сравнении с парламентскими выборами.

«Провластные партии, скорее всего, съедят друг друга, это уже наблюдается в парламенте. В коалиции уже началась борьба с правительством, и в отношении этих партий тоже будут изменения симпатий», - отметил зампредседателя Днепропетровской ОГА.

В то же время Олейник не дал окончательного ответа на вопрос относительно того, под каким политическим брендом «команда Игоря Коломойского» будет участвовать в местных выборах.

Олейник высказал мнение, что либеральная идеология возглавляемой им партии «Україна Майбутнього» не совсем отвечает нынешней политической ситуации в стране и поэтому может быть не до конца воспринята обществом в нынешних военных и кризисных условиях.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
мария
17.04.2015
Что-то Слава зачастил в СМИ, уж больно ручки чешуться Днепропетровское майно подерибанить
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю