Общественник завил о переделе власти в Днепропетровске «по-тихому» и с нарушениями

25.12.2014 09:02

Общественный активист Денис Селин заявил, что в Днепропетровске происходит попытка переделить власть. Ранее Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» сообщало, что в горсовете под Новый год планируют перераспределить полномочия.

На своей странице в фейсбук Денис Селин рассказал, что совершается данное перераспределение «по-тихому» и с нарушениями.

«Цель: От одних бывших членов ПР передать полномочия заместителей мэра другим бывшим/текущим членам ПР. (Поменять людей на потоках, чтоб заносили куда надо и что надо). В изначальном варианте фигурировали фамилии некоего Крупского и некоей Зайцевой, сейчас осталась фамилия только Крупского.

Последовательность нарушений:

1) объявление про сессию появилось на сайте 22.12.2014 задним числом от 8.12.2014;

2) проет решения "Про внесення змін до рішень міської ради від 18.06.2014 № 30/53 від 26.11.2014 № 31/58 стосовно структури виконавчих органів міської ради", а точнее, вторая часть данного решения опубликована 19.12.2014, что напрямую нарушаем пункт о публикации за 20 дней;

3) на заседании минимум 3 комиссий от 24.12.2014 данное решение не проголосовано и не подписано, как следствие, не может быть вынесено на сессию городского совета.

Но это все не останавливает наших замов мэра, желающих получить расширенные полномочия и вынести на сессию городского совета (29.12.2014) данное решение.  Предлагаю всем желающим 29.12.2014 (9.45) зайти в городской совет и посмотреть, будет ли наша власть дальше нарушать закон.

Попросить:

1) Крупского извиниться за 26.01.2014 и чтобы он пояснил свои действия тогда;

2) Необходимо, чтобы чиновник при взятии полномочий заместителя мэра предлагал программу действий во вверенных ему отраслях и прилюдно озвучивал его (схему "никто ни за что не отвечает" надо прекращать)», - написал общественный активист.

Читайте также: Днепропетровские депутаты не читают бюджет перед принятием?

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-заместитель мэра Днепропетровска
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю