Нардеп Купрій виходить з коаліції

23.03.2015 17:03

Президент Петро Порошенко дестабілізує державну владу в Дніпропетровській області.

Про це у своєму «Фейсбуці» заявив народний депутат Віталій Купрій у відповідь на дії близьких до Президента людей по відношенню до керівників Дніпропетровської облдержадміністрації, пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Купрій, зокрема, прокоментував заяву голови СБУ Валентина Наливайченка про начебто причетність керівництва Дніпропетровської ОДА до вбивства співробітника СБУ в Волновасі.

«Я переконаний, що пан Наливайченко зробив провокаційну заяву на вимогу президента Петра Порошенка, який фактично дестабілізує державну владу в регіоні. Знаючи, скільки зробило для збереження державності керівництво Дніпропетровської області, як рішуче воно бореться з нащадками режиму Януковича, можу заявити про свою незгоду з рішенням Петра Порошенка», - зазначив Купрій.

Читайте також: В Днепропетровске рассказали, как правильно «децентрализоваться» во время кризиса

Повертаючись до заяви Наливайченка щодо начебто наявності погроз з боку заступників голови Дніпропетровської ОДА Святослава Олійника та Геннадія Корбана на адресу співробітників СБУ, Купрій зазначив, що особисто був присутній на допиті Корбана і Олійника.

«Там взагалі не піднімалось питання вищезгаданого злочину, який був скоєний лише наступного дня в суботу. Допит проводився слідчими СБУ в порушення вимог статей 36 і 216 КПК по «міліцейській» 349 статті Кримінального кодексу України - захоплення представника влади. Вбивства, дахування контрабанди, викрадення людей - це достатньо серйозні злочини, звинувачення в яких має бути доведено в суді. Мене обурило, що Валентин Наливайченко вже через два дні після вбивства називає імена підозрюваних, навіть без проведення належного слідства. Зокрема, за моїми даними контрабанда дахується саме СБУ, а не чиновниками місцевих адміністрацій», - розповів депутат.

Читайте також: Геннадий Корбан попросил помощи у общественников

Віталій Купрій заявив також, що виходить з фракції Блоку Петра Порошенка і закликав незгодних з політикою Президента депутатів цієї фракції зробити те саме, створивши окрему депутатську групу.

«Закликаю всіх членів фракції БПП, які поділяють мою думку, долучитись до мене і створити окрему депутатську групу, яка не словом, а ділом буде впроваджувати в життя те, що було обіцяно людям в наших передвиборчих програмах», - написав нардеп.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва
Подробнее
Экс-заместитель председателя Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
57
23.03.2015
Куприй как был так и остался шестеркой
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет