На Днепропетровщине общественному движению отказали в регистрации наблюдателей

26.09.2014 12:10

На Днепропетровщине общественному движению отказали в регистрации наблюдателей

В Днепропетровской области окружная избирательная комиссия ОИО №37, по мнению общественников, безосновательно отказала в регистрации официальных наблюдателей от Всеукраинской общественной организации Гражданская сеть «ОПОРА», а также отказалась предоставлять им копию постановления об отказе.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Отказала окружная комиссия из-за отсутствия в заявлениях контактных телефонов. Заявления представители ОПОРЫ заполняли согласно примеров, указанных в украинском законодательстве, но не утвержденных Центризбиркомом.

«Решение Центральной избирательной комиссии об утверждении примерных образцов документов, которые подаются для регистрации официальных наблюдателей, не принималось. Значит, примерные образцы можно считать не обязательными, а рекомендательными», - сообщает организация.

Чтобы отменить Постановление окружной комиссии об отказе и, наконец, зарегистрировать официальных наблюдателей ОПОРА вынуждена обратиться в суд. Но и на этом этапе у представителей организации возникли трудности. Комиссия уже дважды отказалась выдать копию постановления, сообщая различные причины.

«Сначала председатель комиссии утверждала, что представители ОПОРЫ не являются субъектами избирательного процесса, которым по закону такое постановление предоставляется. Когда опоровцы пришли второй раз и доказали, что являются субъектами избирательного процесса, заместитель председателя не смогла заверить копию постановления, поскольку, по ее словам, печать комиссии оказалась закрытой в сейфе, а ключ от сейфа унесла с собой председатель комиссии, которая к тому времени уехала в налоговую инспекцию», - говорят в общественники.

Между тем, пятидневный срок для обжалования в суде постановления избирательной комиссии об отказе в регистрации наблюдателей истекает.

Напомним, центр округа № 37 находится в Кривом Роге, часть Ингулецкого (избирательные участки № 121620 - 121635, 121637), часть Терновского (избирательный участок № 121729) районов города Кривого Рога, Апостоловский, Криворожский, Софиевский, Широковский районы, всего на территории округа 146 избирательных участка, ориентировочное количество избирателей - 157 546 человек.

Как это повлияет на рейтинг:
Гражданская сеть ОПОРА
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

100 активних підлітків – 50 дівчат і 50 хлопців – з різних регіонів України будуть відібрані у літню освітню школу, щоб дізнатися про різноманіття професій, обговорити власні проекти з практиками та отримати навички, які допоможуть стати успішними у XXI столітті.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат