Мэр города на Днепропетровщине поедет просить отопления к Гройсману

18.10.2016 15:30

В Павлограде не наступит отопительный сезон, пока «Павлоградтеплоэнерго» не рассчитается с долгами. За прошедшие годы долг КП составляет около 96 млн гривен. В эту сумму входит тело долга, пеня и штрафы, которые были начислены за просрочку платежа.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на «Радио Самара».

По словам городского головы Павлограда Анатолия Вершины, тело задолженности КП «Павлоградтеплоэнерго» перед НАК «Нафтогаз Украины» составляет 62 млн гривен, а все остальное – это пеня и штрафы. Мэр против такой накрутки со стороны газовой компании.

«Сейчас вопрос уплаты долга перед НАК «Нафтогаз Украины» и отопительного сезона в Павлограде стоят очень остро. Нафтогаз «душит» и заставляет принудительно подписать документы на уплату долга. Подписав этот документ, мы фактически согласимся с суммой долга, пени и штрафов», - заявил городской голова.

НАК «Нафтогаз Украины» не намерен подавать газ на Павлоград, пока задолженность не будет оплачена в полном объеме.

Анатолий Вершина и депутатский корпус приняли решение обратиться в Кабинет Министров Украины для того, чтобы как можно быстрее решить эту ситуацию.

Также городской голова поедет в Киев. Вершина пообещал, что в течение 5 дней вопрос с отоплением в Павлограде будет решен.

Читайте также: Криворожане на акции протеста жгли дрова возле офиса «Криворожгаза» (ФОТО).

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Юрій
19.10.2016
Найнекомпетентніший мер, якого я тільки знаю.
Последние записи в блогах

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее

Порядок внесення змін до ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» зі змінами і доповненнями у разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання (у тому числі іноземному суб’єкту господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) та/або зміною типу акціонерного товариства), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю