Мэр города на Днепропетровщине поедет просить отопления к Гройсману

18.10.2016 15:30

В Павлограде не наступит отопительный сезон, пока «Павлоградтеплоэнерго» не рассчитается с долгами. За прошедшие годы долг КП составляет около 96 млн гривен. В эту сумму входит тело долга, пеня и штрафы, которые были начислены за просрочку платежа.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на «Радио Самара».

По словам городского головы Павлограда Анатолия Вершины, тело задолженности КП «Павлоградтеплоэнерго» перед НАК «Нафтогаз Украины» составляет 62 млн гривен, а все остальное – это пеня и штрафы. Мэр против такой накрутки со стороны газовой компании.

«Сейчас вопрос уплаты долга перед НАК «Нафтогаз Украины» и отопительного сезона в Павлограде стоят очень остро. Нафтогаз «душит» и заставляет принудительно подписать документы на уплату долга. Подписав этот документ, мы фактически согласимся с суммой долга, пени и штрафов», - заявил городской голова.

НАК «Нафтогаз Украины» не намерен подавать газ на Павлоград, пока задолженность не будет оплачена в полном объеме.

Анатолий Вершина и депутатский корпус приняли решение обратиться в Кабинет Министров Украины для того, чтобы как можно быстрее решить эту ситуацию.

Также городской голова поедет в Киев. Вершина пообещал, что в течение 5 дней вопрос с отоплением в Павлограде будет решен.

Читайте также: Криворожане на акции протеста жгли дрова возле офиса «Криворожгаза» (ФОТО).

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Павлограда
Подробнее
Комментарии
Юрій
19.10.2016
Найнекомпетентніший мер, якого я тільки знаю.
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю