Криворожане на акции протеста жгли дрова возле офиса «Криворожгаза» (ФОТО)

18.10.2016 13:18

17 октября криворожане устроили акцию протеста под административным зданием региональной газовой компании «Криворожгаз». Люди протестовали против того, что компания не подает газ в котельные.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал депутат Криворожского горсовета Юрий Цюпа, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Дома холодно, поэтому беру дрова и иду греться под стены «Криворожгаза». Изначально перекрывали газ по стоякам целым домам, потом начали ставить общие приборы учета на весь дом, а теперь не подают газ на котельные города», - написал депутат.

В то же время мэр Кривого Рога Юрий Вилкул заявил, что город получил лимиты на газ для начала отопительного сезона, и с 15 октября удалось подключить 16 котельных. С 17 октября продолжили запуск котельных, которые обогревают соцучреждения. Затем начнут давать тепло и в жилые дома.

Читайте также: В Никополе в детсадах и школах замерзают дети.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Кривого Рога
Подробнее
Депутат Криворожского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Антимонополист
21.10.2016
Та достал уже этот Криворожгаз! Никакой управы на него нет! Сколько можно издеваться над населением??? Такие акции нужны в большем количестве, а если не поможет - вообще избавиться от него! Давно назрела необходимость найти ему альтернативу!!!
Замёрзший
20.10.2016
Правильно сделали! Криворожгаз уже в печенках сидит. Автономку нельзя, тепло вроде как и дали, но в квартире как было холодно так и есть. Прошу прийти посмотреть как греют батареи, одна в ванной все остальные холодные, так им видете ои некогда. А влупят цену по полной. Счетчик поставил 4 года назад, колонка стоит. Так было все прекрасно до 10 кубов максимум накручивал, а сейчас почти все готовлю на электричкстве, только посуду мою да душ принимаю от колонки, так расход больше 30 кубов!!!!!! Кто, скажите мне пожалуйста, начнет контролировать качество газа за которое плотим бешеные деньги? Вы же с людей последние деньги забираете, было бы качество хоть на уровне! Опомнитесь, вы же тоже люди.
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет