В Никополе в детсадах и школах замерзают дети

17.10.2016 11:11

Никопольчане массово жалуются на отсутствие отопление в учреждениях социальной сферы. Как известно, в нынешнем году город отказался от централизованного отопления, но при этом индивидуальные котельные установили далеко не в каждом детском саду и школе.

Об этом пишет Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на сообщения никопольчан в соцсетях.

Руководитель проекта в благотворительном фонде «Детям Никополя» Виктория Готовкина рассказала, что в детсаду №30 нет ни малейшего намека на начало отопительного сезона. «Привела ребенка в группу, в которой 14 градусов! Это как так? Захотели город перевести на индивидуальное отопление, пожалуйста, только нужно все делать вовремя! Почему все лето не велись никакие работы? Почему этим раньше никто не занимался? В прошлом месяце проложили новый кабель на территории садика, и на этом все закончилось! Или руководство города не знало, что в октябре начинается отопительный сезон?! Это просто издевательство над детьми, родителями и сотрудниками детского сада!», - написала она.

Никопольчане сообщают, что такая же ситуация наблюдается в СШ №9. В некоторых детсадах воспитанников попросили не приводить две недели и более, пока будут делать отопление.

«Констатация факту не децентрализации, а деструктивной политики и преступного замалчивания реального состояния с отоплением в городе, своими действиями может привести к массовому вреду здоровью детей.

Вот и выяснилось, почему г-на губернатора не довезли в этот садик и в другие, не готовые к отопительному сезону учреждения города Никополя», - пишет на своей странице в Фейсбук глава общественной организации «Гражданский актив» Александр Тихон.

Жители Никополя также сообщают о частых перебоях с электроснабжением, наблюдающихся по всему городу.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю