Мешканцям Дніпропетровщини розказали про переваги ЦНАПів

18.09.2017 17:15

Мешканцям Дніпропетровщини розказали про переваги центрів надання адміністративних послуг (ЦНАПів), де громадяни мають змогу оперативно отримати їх від спеціалістів. За словами начальника управління з питань розвитку адміністративних послуг обласної державної адміністрації Олени Лічманенко, регіон у цьому питанні демонструє великі досягнення.

Про це вона заявила під час передачі «Наживо» в ефірі 51-го телеканалу, повідомляє інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«ЦНАПи – це місце, де можуть обслуговуватися як звичайні громадяни, так і представники бізнесу, це результат трансформації дозвільних центрів. Спектр послуг набагато збільшився. Головне призначення ЦНАПів – боротьба з корупцією, це головні антикорупційні механізми. І дотримується принцип – за форматом єдиного офісу, єдиного вікна можна отримати будь-які послуги, які необхідні для нашого життя, для впровадження бізнесу», - зазначила вона.

Читайте также: Дніпропетровщина – лідер по кількості ЦНАПів серед регіонів України

Що це за послуги? Починаючи від реєстрації місця проживання і закінчуючи реєстрацією прав власності на нерухомого майна. Також це державна реєстрація бізнесу, юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців, громадських об’єднань, прав на нерухоме майно, земельних ділянок, місця проживання, зняття з місця проживання, отримання необхідних довідок щодо цих питань.

«Зараз у нас з’явилися нові послуги- оформлення і видача біометричних паспортів. На сьогоднішній день більшість цих послуг надається територіальними органами міграційної служби, але наша область дуже перспективна в цьому напрямі, і на сьогоднішній день по факту у нас запустився один ЦНАП в м. Кривому Розі. Ще в 5 ЦНАПах Дніпропетровщини придбано необхідне обладнання - і це найбільший показник в Україні», - наголосила Олена Лічманенко.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю