Дніпропетровщина – лідер по кількості ЦНАПів серед регіонів України

18.09.2017 16:00

На Дніпропетровщині функціонує найбільша кількість ЦНАПів серед усіх регіонів України. Про це розповіла начальник управління з питань розвитку адміністративних послуг обласної державної адміністрації Олена Лічманенко в ефірі передачі «Наживо» на 51-му телеканалі, повідомляє інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«У нас 45 головних офісів і 10 філій, 8 з них працює в Кривому Розі. Знаємо, що місто дуже розтягнуте і дійсно є така потреба. Тому загальна кількість - це 55 офісів ЦНАП», - відзначила фахівець.

ЦНАПи функціонують в кожному місті обласного значення - це 13 міст, враховуючи Дніпро як обласний центр, де є два відділення – Правобережне та Лівобережне.

«У нас ЦНАПи діють при кожній райдержадміністрації, і, власне, більшість ЦНАПів серед об’єднаних територіальних громад - 8 на сьогоднішній день. Найближчим часом ми офіційно відкриваємо ЦНАП в Новоолександрівській сільській об’єднаній територіальній громаді (Дніпровський район). На початку жовтня - в Марушівській сільській об’єднаній територіальній громаді (Апостолівський район). У нас унікальна область, тому що у нас з’явився перший в Україні сільський ЦНАП – це Олександропільська сільська рада (Солонянський район). І, до речі, перші в області, хто придбав за кошти власного сільського бюджету робочу станцію для виготовлення біометричних паспортів», - розповіла Олена Лічманенко.

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю