Люстратори мають питання до голови Кіровського районного суду

20.04.2015 10:29

Дніпропетровські люстратори мають багато запитань до голови Кіровського районного суду міста Дніпропетровська, який без присутності громадськості влаштував власні перевибори на посаду. При цьому 15 квітня в Красногвардійському районному суді міста Дніпропетровська пройшли вибори голови суду, на яких були присутні голова та члени «Люстраційної громадської ради».

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу ЛК.

«Чим відзначились вибори саме в Красногвардійському суді?

По-перше здивувало те, що на виборах були присутні колишній голова суду та начальник територіального управління державної судової адміністрації України в Дніпропетровської області Ігнатьєва Г.В., про причини та мотиви «випадкової» присутності яких саме в цьому суді можна тільки здогадуватись.

До речі, треба зазначити, що пані Ігнатьєва займає свою посаду ще з часів Януковича і сама підпадає під закон «Про очищення влади», отже, її присутність можна розцінювати як тиск з боку контролюючого органу.

Запам’яталось і те, що на засідання було запрошено багато громадських організацій та журналістів, що, на нашу думку, виключає саму можливість «підкилимових» домовленостей між суддями.

Було багато запитань до кандидатів від громадськості, що також говорить про прозорість та відкритість виборів.

В результаті більшістю голосів на посаду голови суду було обрано Білик І.А.

На відміну від Красногвардійського суду голова суду Кіровського району зробив все можливе, щоб провести перевибори й обрати себе без присутності громадськості. Для цього було навіть змінено дату виборів голови суду, про що громадськість "забули" повідомити. Виходячи з цього в нас є дуже багато запитань до голови суду пана Гончарова, але задавати їх ми будемо вже на найближчому засіданні ВККСУ», - зазначається у повідомленні дніпропетровських люстраторів.

Читайте також: Люстраторы занялись днепропетровскими судьями

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю